loading...
« Strona główna

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2020

OD 02.01 DO 19.01

Czwartek - 2 stycznia 2020 r. (od 15.30)

  • ul. Obrońców Helu 1-31
  • ul. Obrońców Helu 2-32C
  • ul. Skwer Abrahama i ul. Sportowa 20-2 (parz. i nie)
  • ul. Brzozowa 1-27- (parz i nie parz.)
  • ul. Błękitnej Armii 11-2 i ul. Morska 3-32
  • ul. Kolejowa ul. Hryniewieckiego, ul. Merkleina 2-32
  • ul. Towarowa, ul. Dworcowa, ul. Żeromskiego 28  ul. Świerkowa 1-10

Piątek - 3 stycznia 2020 r. (od 15.30)

  • ul. 1000-lecia PP 9 (1-30)
  • ul. 1000-lecia PP 9 (60-31)
  • ul. 1000-lecia PP 10 i  1000-lecia PP 15
  • ul. 1000-lecia PP 23 i 21
  • ul. 1000-lecia PP 11
  • ul. Spokojna 2-26
  • ul. Spokojna 1-31

Sobota - 4 stycznia 2020 r. (od 14.00)

  • ul. Abrahama 2A
  • ul. Abrahama 2B
  • ul. Abrahama 16
  • ul. Rybacka 1
  • ul. Rybacka 3
  • ul. 1000-lecia PP 8
  • ul. Źródlana 7-30

Niedziela – 5 stycznia 2020 r. (od 14.00)

  • ul. Rybacka 4-18- (domki w tym 5a) i ul. Abrahama 1
  • ul. Abrahama 15
  • ul. Gen. Hallera 15 i  ul. Gen Hallera 2
  • ul. Gen. Hallera 13 i  Gen. Hallera 11,9,7,3
  • ul. Gen. Hallera 17
  • ul. 1000-lecia PP 13
  • ul. 1000-lecia PP 17 C-A i ul. 1000-lecia PP 19

Poniedziałek - 6 stycznia 2019 r. (od 15.00)

  • ul. Abrahama 3A
  • ul. Abrahama 3B
  • ul. Abrahama (domki) 8-4 i ul. Abrahama 9
  • ul. Abrahama 10
  • ul. Abrahama 18
  • ul. Rybacka 5
  • ul. 1000-lecia PP 7B , 7A, 7,5, 3, 2,1A, 1

Wtorek – 7 stycznia  2020 r. (od 15.30)

  • ul. Abrahama 17
  • ul. Abrahama 19
  • ul. Rybacka 2
  • ul. 1000-lecia PP 4 (1-30)
  • ul. 1000-lecia PP 4 (31-60)
  • ul. 1000-lecia PP 6 (1-30)
  • ul. 1000-lecia PP 6 (60-31)

Środa - 8 stycznia 2020 r. (od 15.30)

  • ul. Niepodległości 21-3 i 2-14
  • ul. Męczenników Wielkiej Wsi 1- 31
  • ul. Męczenników Wielkiej Wsi 2-36 (oraz ul. Średnia 26) i 41A – 33
  • ul. Szkutników 34-3
  • ul. Źródlana 6 i 3 ul. Starowiejska 2-28  i ul. Starowiejska 45, 27 -1
  • Siedleckiego 18C, 18B, 18A, 18, 5, 3, 4, 8
  • ul. Siedleckiego 1, 1A-D, 2, 2A, 7-7B i ul. Władysława IV 3 i 2

Czwartek – 9 stycznia 2020 r. (od 15.30)

  • ul. Myślisza 8-1 i ul. Portowa
  • ul. Nadmorska 1-23A
  • ul. Nadmorska 2-26 i 39-25
  • ul. Ceynowy 50-4
  • ul. Ceynowy 21-1
  • ul. Piwna 1-22
  • ul. Średnia 1-22

Piątek - 10 stycznia 2020 r. (od 15.30)

  • Stadionowa 18A- 2
  • ul. Gdańska 49-9
  • ul. Gdańska 54-2 i 1-7
  • ul. Łąkowa 2-34
  • ul. Łąkowa 3-35 i ul. Łąkowa 54-36
  • ul. Geodetów 66-12A
  • ul. Geodetów 29-1 i 2-12

Sobota - 11 stycznia 2020 r. (od 14.00)

  • ul. Drzeżdżona, ul. Fenikowskiego,  ul. Piłata
  • ul. Necla  63-4
  • ul. Droga Chłapowska 74-30
  • ul. Droga Chłapowska 41-61
  • ul. Kwiatowa 1-35
  • ul. Stolarska 23-1 (parz i nie)
  • ul. Szyperska 1-15

 

Niedziela - 12 stycznia 2020 r. (od 14.00)

  • ul. Inżynierska 1-14
  • ul. Wewnętrzna 1-28
  • ul. Unruga 3-29
  • ul. Prusa, ul. Droga Swarzewska, ul. Mickiewicza, ul. Asnyka, ul. Orzeszkowej, ul. Kochanowskiego, ul Modrzewskiego, ul. Dąbrowskiej
  • ul Młyńska 1-35
  • ul Młyńska 4-66
  • ul. Krasickiego 2- 43

Poniedziałek - 13 stycznia 2020 r. (od 15.30)

  • ul. Steyera 2-40
  • ul. Dettlaffa i 8 Marca 1-24
  • ul. Krasickiego 47
  • ul. Bohaterów Kaszubskich 1-35
  • ul. Trałowa i ul. Bohaterów Kaszubskich 37-71
  • ul. Bohaterów Kaszubskich 98-48
  • ul. Bohaterów Kaszubskich 4-46

Wtorek – 14 stycznia 2020 r. (od 15.30)

  • ul. Sucharskiego i ul. Dąbka 3-22, ul. Młyńska 2 i ul. Żwirowa 1-15
  • ul. Tuwima i ul. Reymonta 2-36
  • ul. Rzemieślnicza 1-26
  • ul. Żytnia 41-3
  • ul. Żytnia 32-2
  • ul. Gdyńska 1-21, ul. Porazińskiej, ul. Rietza i ul. Konopnickiej ul. Golli
  • ul. Gdańska 68, 67, 61, ul. Droga Chłapowska 2-29, ul. Jana Brzechwy, ul. Wyspiańskiego, Ogrody Działkowe, ul. Żwirowa 36

Środa - 15 stycznia 2020 r. (od 15.30)

  • ul. Stoczniowców 2-42 (parz. i nie parz.)
  • ul. Żeromskiego 1-27 i 44-50 oraz 33
  • ul. Żeromskiego 2-42
  • ul. Przybyszewskiego 45-3
  • ul. Przybyszewskiego 60-2
  • ul. Reja 1A - 41
  • ul. Reja 2-38

Czwartek - 16 stycznia 2020 r. (od 15.30)

  • ul. Słoneczna 2-18
  • ul. Parkowa 9-1 i ul. Słoneczna 1-15
  • ul. Długa 4 - 28A
  • ul. Długa 1-35
  • ul. Wyzwolenia 1-29 i ul. Wyzwolenia 102-96
  • ul. Wyzwolenia 2-52
  • ul. Wyzwolenia 94A- 54

Piątek – 17 stycznia 2020 r. (od 15.30)

  • ul. Jachtowa 3-18 i ul. Parkowa 15-23
  • ul. Nawigacyjna 2-22 i 47-29
  • ul. Nawigacyjna 1- 27
  • ul. Róży Wiatrów 1-47
  • ul. Róży Wiatrów 2-42
  • ul. Gawędy 3-41 i ul. Szarych Szeregów
  • Na Stoku, ul. Zawiszy, ul. Skautów

Sobota - 18 stycznia 2020 r. (od 14.00)

  • ul. Ogrodowa 1-33
  • ul. Ogrodowa 2-44
  • ul. Harcerska 1-35 (nie parz i parz.)
  • ul. Zuchów 1-50
  • ul. Czwartaków i ul. Kapitańska 1-19
  • ul. Morenowa 2-52
  • ul. Morenowa 1-49

Niedziela - 19 stycznia 2020 r. (od 14.00)

  • ul. Sterowa 3 -18 i  ul. Pokładowa, ul. Burtowa
  • ul. Cetniewska 33-1
  • ul. Cetniewska 24-2
  • ul. Kotwiczna 1 -12 i  ul. Masztowa 1-16
  • ul. Komandorska 1-16 i ul. Krótka 1-9
  • ul. Drogowców, 5 i 1
  • uzupełnienia

 

Wizytę w ramach uzupełnień, prosimy zgłaszać w zakrystii lub na plebani.

 

Kolędę rozpoczynać będziemy w dni powszednie ok. godz. 15.30,

w soboty i niedziele ok. godz. 14.00.

 

W blokach jeśli nie ma podanej numeracji kolędę rozpoczynamy od niższych numerów