dodano: 0000-00-00 00:00:00 edycja: 2018-08-04 08:28:43 odsłon: 3304

Księża

Ks. Marek Jarząbek TChr
proboszcz
wyświęcony 23 maja 1995 roku

Ks. Bogumil Dobosz TChr
wikary
wyświęcony 18 maja 2010 roku

ks. Andrzej SzodaTChr
pomoc duszpasterska
wyświęcony 16 maja 1997 roku

ks. Edward Strycharz TChr
pomoc duszpasterska
wyświęcony 24 maja 1969 roku

ks. Jan Chmiel TChr
rezydent
wyświęcony 20 maja 1971 roku

ks. Józef Wojda TChr
rezydent
wyświęcony 15 kwietnia 1956 roku


01 stycznia 1970r. ponad 2 tygodnie temu, 2018-08-04 3304