dodano: 2017-05-18 16:17:49 edycja: 2018-01-07 08:03:14 autor: 39 odsłon: 3764

Intencje mszalne

Intencje na: 8 - 31 stycznia

Poniedziałek 08.01. 2018

6.30

Dziękczynna w podziękowaniu Matce Bożej i Jezusowi Chrystusowi za wysłuchanie pewnej intencji

†† Stanisław i Stanisława Piotrowscy

† Zenon Borzyszkowski oraz o zdrowie dla Marii

7.00

†† Anna (3 r. śm.) i Jan Myślisz

†† rodzice Janina i Paweł, brat Jerzy

† Franciszek Bigott (int. od uczestników pogrzebu)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Krystyny i Karola w 52 rocznicę ślubu

17.00

† Roman Danielewicz (r. śm.)

Wtorek 09.01. 2018

6.30

†† Stefania Bolda (20 r. śm) Longin Bolda i †† rodziców z obojga stron

† Brunon Drzeżdżon (int. od uczestników pogrzebu)

† Jan Kaszuba

7.00

O Boże błogosławieństwo dla córki Moniki i wnuczki

†† z rodzin Rost i Tocke

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Magdaleny i Jana z okazji 54 rocznicy ślubu

17.00

†† Brunon (r. śm), Anna, Franciszek, Hildegarda, Sabina

Środa 10.01. 2018

6.30

†† Regina i Wincenty Kraińscy i †† z rodziny

†† Irena i Jan Baranowscy

7.00

† Jan Starzyński (int. od uczestników pogrzebu)

† Leokadia Stasiorowska

†† mąż Feliks Buja i dusze w czyśćcu cierpiące

† Sylwester Kloc (int. od kolegów i znajomych)

17.00

† Wanda Plaskiewicz (20 r. śm.)

Czwartek 11.01. 2018

6.30

† Franciszek, Rozalia, Wiktoria Gafke

†† Rozalia Guz (35 r. śm.) oraz †† z rodziny

7.00

† Zygfryd Konkel (20 r. śm.)

† Marian Ścibak (7 r. śm.)

† Małgorzata Skoczke (int. od mieszkańców ul. Żytniej)

†† Rozalia Guz (r. śm.) Waleria i Walerian Koehna (urodzinowa)

17.00

†† rodzice i bracia Krukowscy

Piątek 12.01. 2018

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w rocznicę ślubu

† Wacław Kaczmarek (int. od mieszkańców ul. Abrahama 3)

† Kazimierz Skoczek (3 r. śm.)

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej od rodziny Tocke

†† Krzysztof Koszefski (7 r. śm.) i dusze w czyśćcu cierpiące

†† Jacek Hintzke (2 r. śm.) oraz †† rodzice Zofia i Stefan, Irena i Jerzy

17.00

†† Józef Bolda i †† z rodzin Bolda i Kohnke (czyt. Konke)

Sobota 13.01. 2018

6.30

† Jan Reszke (int. od mieszkańców ul. Abrahama 3)

Dziękczynna za łaski otrzymane dla rodziny w 2017 roku

†† Adam, rodzice, rodzice chrzestni, teść i †† z rodziny

7.00

†† Marek Głowienka, †† rodzice i bracia

†† Wincenty i Helena Kansy

† Agata Zagórska (int. od uczestników pogrzebu)

17.00

† Ryszard Marczak (39 r. śm.)

Niedziela 14.01. 2018

6.30

†† Józef, Jadwiga i Jan Budzisz

† Bernard Brzeski (1 r. śm.) i Cecylia

8.00

† Walenty Paca

†† Mieczysław (r. śm), Małgorzata i Franciszek Kortas

†† rodzice Anna i Józef, bracia: Jan i Brunon Rigga

†† Leon Miślisz, Anna i Ksawery oraz dusze w czyśćcu cierpiące

9.30

O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie w nowym roku

za parafian

†† Elżbieta Czapp (urodzinowa) i zmarłych z rodziny Plińskich

†† Tadeusz Grabowski oraz Maria i Leon Majewscy oraz Anna

11.00

†† Jadwiga Felkner (r. śm.) i Aleksander

† mąż, ojciec i dziadek Jacek Krukowski

†† rodzice i teściowie z rodzin Necel i Derc

12.30

†† Jacek i Henryk Walkowscy

† Teresa Żuraw

12.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla rodziny Ryś

† Ignacy Renusz (r. śm.)

Chrzty

Bartosz Andrzej Budzisz

14.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Beaty i Andrzeja w 12 r. ślubu oraz dla córki Alicji

18.00

† Henryk Jaskułka (urodzinowa)

Poniedziałek 15.01. 2018

6.30

†† zmarłych z III Róży Męskiej pw. św. Wojciecha

†† rodzice Stanisław i Anna Proena, rodzice chrzestni Paulina i Benedykt

† Irena Klimczak (urodzinowa)

7.00

†† Jan, Jadwiga i Józef Budzisz

†† Maria i Stefan Drążek, Ewa Góra

†† Otylia, Paweł i Elżbieta Kaczykowscy, Mirosława, Janusz

17.00

† Janusz Kamiński (r. śm.)

Wtorek 16.01. 2018

6.30

†† Janina i Romualda Kułak

† Jan Matejewski (int. od uczestników pogrzebu)

7.00

†† Zbigniew Więcielewski i rodzice z obojga stron Franciszek, Agnieszka i Bolesława

† Antoni Glembin (r. śm.)

† Waldemar Serafiński

† Wanda Myślisz (r. śm.)

17.00

† Zbigniew Rząd

Środa 17.01. 2018

6.30

†† Monika (r. śm.) i Zygfryd Kunert oraz †† z obojga stron

†† Ryszard, Władysław Klamann

†† Agnieszka (1 r. śm.) i Zdzisław Pastuchów

7.00

†† rodzice Maria i Michał oraz bracia Antoni i Stanisław

†† córka Małgorzata (urodzinowa) oraz rodzice Agnieszka i Stefan Derc oraz rodzice Józefa i Jan Turzyńscy

† Łucja Babczyk (urodzinowa)

17.00

†† Stefania Bobrowska oraz Tadeusz i Teofil

† Zygmunt Szymański (10 r. śm.)

Czwartek 18.01. 2018

6.30

†† Ewa Bożek (urodzinowa), rodzice Helena i Edward Daft

† Helena Górnowicz (r. śm.)

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Renaty i Wacława w rocznicę ślubu

†† Antoni, Stefania oraz †† z rodziny Bryja

† Maja (urodzinowa) oraz o potrzebne łaski dla jej rodziców

†† Józef i Aniela Głowienke (r. śm.)

17.00

†† Cecylia i Wiktor Pawelczyk

Piątek 19.01. 2018

6.30

†† Zbigniew i jego rodzice, Józef, Waleska, bracia i bratowe Zygmunt, Elżbieta, Antoni, Lidia Gaffke

† Henryk Górny (imieninowa)

7.00

†† Magdalena i Franciszek Ruta

†† Ryszard (r. śm.), Rozalia i Roman Budzisz

†† Augustyn, Danuta, Tadeusz, Kazimiera Hincke

17.00

† Marcin Bugajski (urodzinowa)

Sobota 20.01. 2018

6.30

†† rodzice: Rozalia, Józefa, Franciszek, Czesław, Tekla, Bożena Lange

†† Irena i Benedykt oraz Anna i Alojzy

7.00

† Paweł Kirszling (12 r. śm.)

†† Henryka i Edward Szmit oraz dziadkowie z obojga stron

†† rodzice Maria i Alfred Muza oraz szwagier Andrzej

17.00

† Alfons Płotka (urodzinowa)

Niedziela 21.01. 2018 (Dzień Babci)

6.30

†† Klara i Alfons Szczypior

†† Józef Krzyżon i zmarli z rodziny

8.00

†† Agnieszka i Jan Struck i Alfons Kortas

†† Leon, Jadwiga, Bogdan, Barbara, Janina Struck

† Maria Kuchnowska

9.30

za parafian

†† Jan i Boronisława Pełechaty, Tadeusz i Magdalena Wyrwał, Jan i Gertruda Radtke, Helena Milewczyk

† Teresa Fenska (ur.)

†† Zygmunt (r. śm.), Elżbieta i zmarłych z rodziny Hallman

11.00

† Waldemar Serafiński (ur.)

†† Tekla i Wiktor Rutha, Hildegarda i Wacław Szornak

† Anna Kownacka (zamówiona od przyjaciółki Patrycji)

12.30

Intencja KD

† Henryk Żuraw

† Stanisław Rekowski (6 r. śm.)

12.30

Chrzest po Mszy św.: Hanna Milena Jeka

14.00

Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin Agnieszki

† Władysław Pierzyński (ur.)

18.00

†† Władysław Bonk, Józef i Franciszka Tomaszewscy, Paweł i Waleska Bunk (zamówiona od wnuków i prawnuków)

Poniedziałek 22.01. 2018 (Dzień Dziadka)

6.30

† Tadeusz Baranowski (26 r. śm.)

† Eugeniusz Serafiński (ur. i dz. dziadka)

7.00

†† Józef Januchta, Genowefa i Jan Brzezińscy (zamówiona od wnuczki Natalii)

†Elżbieta Baranowska (urodzinowa)

†† Eugeniusz Gorzelec i rodzice z obojga stron

†† Emilia i Jerzy Szpila oraz Agnieszka i Paweł Gojke

17.00

† Czesław Kownacki (r. śm.)

Wtorek 23.01. 2018

6.30

†† Józef Skwiercz (20 r. śm.) i zmarłych z rodziny Skwiercz

†† Klara i Józef Hintzke, Edmund Pobłocki i zmarłych z rodzin Hintzke, Szornak i Bystram

7.00

†† Wanda i Benedykt Proena (r. śm.)

† Anna Ruta

†† Czesław Jarzyna (r. śm.), Anna, Alfons Rogocki, Józef (ur.)

17.00

†† Jerzy, Aleksander, Ryszard i Kazimierz

Środa 24.01. 2018

6.30

†† rodzice Agnieszka, Konrad, Elżbieta

† Hubert Jutrowski (r. śm.)

†† Cecylia i Władysław Labudda

7.00

†† Magdalena i Franciszek Ruta

†† Alfons Brzeski (r. śm.) rodzice z obojga stron, Wanda

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Andrzeja okazji 60 r. urodzin

† Teresa Cieślińska (1 r. śm.)

Czwartek 25.01. 2018

6.30

†† Roman Pieper (ur.), Aleksander, Stanisław

†† Antoni Torliński i zmarłych z rodziny

7.00

† Cecylia

† Klara Chencińska (ur.)

† Magdalena Hebel (intencja od uczestników pogrzebu)

17.00

††Zygmunt (ur.) i Irena Zasada

†† Józefina i Izydor Jaskółka

Piątek 26.01. 2018

6.30

†† rodzice, rodzice chrzestni i dusze w czyśćcu cierpiące

†† Stanisław, Jadwiga Kreft, siostra Elżbieta

7.00

† Anna Lokś (intencja od uczestników pogrzebu)

†† Benedykt, Agnieszka Baranowska

17.00

†† z rodzin Drzeżdżon i Osesek oraz dusze w czyśćcu cierpiące

† Alfons Ceynowa (9 r. śm.)

†† Marek i Jerzy Kolp i Michał Szpak

Sobota 27.01. 2018

6.30

† Anna Lokś (zamówiona od mieszkańców ul. Żytniej)

7.00

† Paweł Schmidt (r. śm.)

† Gerard Plotzke

17.00

†† Zbigniew, Henryk

†† Stanisław i Ludwig Paluch

Niedziela 28.01. 2018

6.30

† Agnieszka Setzke (r. śm)

† Juliusz Krzyżon

†† Jan (ur.) oraz Stefania Koss

8.00

†† Augustyn i Maria Plińscy i ich rodzice

† Jan Labudda (10 r. śm.)

†† Janusz Dudek, Janusz i Janina Dudek oraz Franciszek i Józefa Rutkowscy

9.30

†† Elżbieta i Augustyn Kroll

za parafian

†† Berta i Jan Patok

†† Leon i Agnieszka Maszota

11.00

† Józef Karcz (r. śm.)

†† Leon Bojke (r. śm.), Barbara, Czesław, Maria, Jan, dziadkowie z obojga stron

†† Jan i rodzice Kuchnowscy

12.30

†† Jan i Józefa Ryś oraz zmarli z rodziny

†† Rozalia (ur.) i Henryk Sikora

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Dawidka

14.00

†† mąż Mieczysław i chrześniak Waldemar

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla syna Dawida oraz córek Martyny i Korneli z rodzinami

18.00

O zdrowie i potrzebne łaski dla Kazimierza

Poniedziałek 29.01. 2018

6.30

† Leon Budzisz (intencja od uczestników pogrzebu)

†† Jadwiga Gut (intencja od uczestników pogrzebu), Ferdynard Gut

7.00

†† Henryk Kortas (r. śm.), Alfons Kortas, Maria (ur.)

† Tomasz Krukowski

17.00

†† Marian Hinz (r. śm.) i zmarli z rodziny

† Maciej Świdziński

Wtorek 30.01. 2018

6.30

† Stanisław Kuchnowski (r. śm.)

† Mirosław Klobuszewski (intencja od uczestników pogrzebu)

7.00

† Marek Szymański (intencja od uczestników pogrzebu)

17.00

† Anna Kownacka (intencja od uczestników pogrzebu)

† Zenon Hincke (4 r. śm.)

†† Paweł i Maria Koziróg

Środa 31.01.2018

6.30

† Anna Rost – int. od uczest. pogrzebu

7.00

† Stefan Herta

17.00

†† Otylia i Franciszek Necel oraz Gertruda i Polikarp Kwapulińscy

†† Aniela i Feliks Ciskowscy

†† rodzice Brunon i Irena oraz brat Brunon Domnik

 

 


18 maja 2017r. ponad tydzień temu, 2018-01-07 39 3764