dodano: 2017-05-18 16:17:49 edycja: 2018-11-28 18:19:03 autor: 39 odsłon: 10728

Intencje mszalne

Intencje na  2018.11.29 - 12.30

INTENCJE MSZALNE

Czwartek 29.11.2018

6.30

†† Józef Pluta i Alfons Milewczyk, Małgorzata Knibba

† Anna Lokś (1 r. śm.)

7.00

†† córka Małgorzata (r. śm.) oraz rodzice: Agnieszka i Stefan Derc, Józefa i Jan Turzyńscy, Barbara Derc

†† rodzice: Eryka i Czesław Koczkodaj i bracia: Stefan i Stanisław

†Małgorzata Skoczke gr. 29

11.00

Pogrzebowa: † Tadeusz Dettlaff

17.00

† Marian Lisakowski

† Anna Budzisz

† Marian Liberkowski (r. śm.)

†† brat Franciszek i rodzice Bronisława i Franciszek Blok

Piątek 30.11.2018

6.30

†† Czesława i Franciszek Bator i zmar. z rodziny Bator i Surygała

†Andrzej Szałas /zam. s. Sylwia z rodziną

7.00

† Andrzej Grycko

†† Teresa i Jan Ostrowski

 

17.00

†† Aleksander Felkner (r. śm.) i Jadwiga

†† Andrzej Tomaszewski oraz rodzice: Stanisław i Marta i siostra Maria

†Anna Rost (1 r. śm)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Waldemara z okazji 40 rocznicy urodzin

†Małgorzata Skoczke gr. 30

Sobota 01.12.2018

6.30

† Jerzy Ciepliński (28 r. śm.)

7.00

Dziękczynna za udaną operację z prośbą o dalsze Boże błogosław. dla całej rodziny

†† Maria Proch (r. śm.) i z rodzin Proch i Klamann

9.30

Dziękczynna za wszystkie radości i cierpienia

11.00

† Piotr Kaczmarek - pogrzebowa

17.00

† Mariusz Necel (4 r. śm.)

†Wacław Kaczmarek (1 rocz. śm.)

†† Helena i Walter Tarnowski, Stanisław Gawarzycki

† Stanisław Czarnecki oraz podziękowanie za dar łaski i o Boże błogosławieństwo dla żony z okazji 74 urodzin

Niedziela 02.12.2018

6.30

†† Barbara i Leon Jażdżewscy i Stefania

†† Rozalia i Stefan Pietrzak

8.00

† Jan Budzisz (r. śm.)

†† Stefan Miotk (r. śm.) i Matylda Miotk

†† Romuald, Urszula, Józef Narloch

9.30

O szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy

†† Waldemar, Piotr, Józef Bystram oraz rodzice Matylda i Antoni

za parafian

†† Jan, Otylia Hintzke i zmarli z rodziny

11.00

†† Janina Majda (r. śm.) i Jan Majda

†Stfan Kuhr

† Tomasz Szmandt (3 r. śm.)

† Zofia Paszak – Słodkowska (2 r. śm.)

12.30

† Barbara Sołtysiak (im.)

†† Agnieszka i Zdzisław Pastuchów

†† rodzice Anna i Benedykt Selke, Ludwika i Benedykt (r. śm.)

14.00

† Alojzy Totzke

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej

†† Tadeusz Gradowski, Anna, rodzice: Maria i Leon oraz Helena i Stefan

18.00

†† Maria Hening (r. śm.) oraz z rodziny Hening

Poniedziałek 03.12.2018

6.00

† Zdzisław Szpila (r. śm.) oraz rodzice i rodzeństwo

†† z rodzin Koss i Kotowskich

†† córka Małgorzata , Agnieszka(ur.) i Stefan Derc, Józefa i Jan Turzyńscy

† Zygfryd Nowaczewski

† † Aleksandra i Andrzej, zmarłych z rodziny z obojga stron

17.00

† Karola (ona) Szczygieł (2 r. śm.)

†† Andrzej Gołda i z rodziny

† Franciszek Kuchnowski (r. śm.)

Wtorek 04.12.2018

6.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Barbary w dniu imienin od ADŚ

† Maria Kwapisiewicz (r. śm.)

†† Barbara i Kazimierz Lisakowscy oraz Stanisław i Anna Proena

† Paweł Schmidt

†† Franciszek Kuc, Stefania Kogut, Władysław Kogut, Mikołaj Chimiak

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosław. dla Sławomira i Olgi w 5 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla Aleksandry w 3 rocz. urodzin

†† Barbara i Jakub Ceynowa

†† Maria i Jan (r. śm.) Dettlaff

Środa 05.12.2018

6.00

†† Klara i Klemens Schmidt

†† Edmund Karsznia (r. śm.), Leon, Waleria, Łucja i Leon Struck (ur.)

†† Eugenia Necel i Henryk Przyradzki

†† Wanda i Józef Plaskiewicz

†† Stefania i Ludwik Kroplewski

17.00

† Małgorzata Koss

††Anna i Bogdan Mostowiak

†† Michał Szpak (r. śm) , Marek i Jerzy Kolp

Czwartek 06.12.2018

6.00

†† ojciec, bracia i bratowe z rodziny Derc

† Jan Stasiorowski

†† Maria i Ksawery Ceynowa

†† Helena (r. śm.) i Jan, Wojciech Bolda

†† Helena i Antoni Dampc

17.00

† Andrzej Oberzig (ur.)

† Anna Treppner (6 r. śm.)

Piątek 07.12.2018

6.00

†† Eugenia Necel oraz Teresa i Władysław Okoń

†† z rodziny Jaskułka i Krystyna Wójtowicz

†† Roman Joksz ( 2 r.śm.) i zmarli z rodziny

†† Zbigniew (r. śm.),  Irena, Franciszek Bystram

†† rodzice chrzestni Irena i Jan Domnik

9.30

† Zdzisław Skoczke (8 r. śm.)

17.00

† Stefan i Irena Korpys

Wynagradzająca NSPJ

Sobota 08.12.2018

6.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Sióstr z IX Róży Żywego Różańca

†† Edmund, Antonina, Ludwik Gren

†† Jan i Tekla Schmidt

†Ks. Bogdan Pulczyński

††Helena i Ignacy Górnik

†† Joanna i Paweł oraz Honorata i Bogdan oraz Bronisław, Brunon, Antoni, Andrzej

†† Leon Klebba, Jan Koss

17.00

† Marian Liberkowski (ur.)

†† Maria i Stanisław Gacek, dziadkowie z obojga stron

Niedziela 09.12.2018

6.30

† Tekla Selke (r. śm.)

† Henryk Górny (r. śm.)

†† Konrad, Henryk i zmarli z rodziny Dettlaff

8.00

†† Tadeusz, Kazimierz, Agnieszka Detlaf

†† Helena i Franciszek

†† Anna, Jan, Paweł, Jan, Karol, Lucjan, Janina i Hildegarda

9.30

†† Helena i Franciszek oraz rodzice Hohn i Budzisz

za parafian

†† rodzice chrzestni Helena Szwinke i Franciszek Aremke

11.00

† Kazimierz Bystram (r. śm.)

†† Józefa Bielawska (4 r. śm.) i Emil Bielawski

Dziękczynna za otrzymane łaski w minionym roku z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Sióstr z III Róży Żywego Różańca

12.30

†† Bolesław (44 r. śm.), Anna, Ryszard, Daniel Przygoda

† Irena Domnik (ur.)

†† Halina Podlewska i Władysław Podlewski

14.00

†† Juliusz i Edyta (ur.)

† Helmut Kirszling ( ur. )

18.00

†† Zenon i Jerzy Szampanti

Poniedziałek 10.12.2018

6.00

†† Anna i Jan Schmidt

†† dziadkowie z obojga stron

†† rodzice Anna i Kazimierz Patok

†† Urszula (ur.) i Jan Domnik

† Maria Budzisz

17.00

†† Franciszek Huryn (r. śm.), Wiktoria i Stanisław

†† Józef i Hildegarda Dampc i dusze w czyśćcu cierpiące

† Ignacy Renusz (ur.)

Wtorek 11.12.2018

6.00

†† dziadkowie: Barbara i Leon Jażdżewscy i ciocia Stefania

†† dziadkowie Blok i Semmerling

†† Maria i Michał Krzyżon

†† Wanda i Stefan Baran

†† Jan i Helena Żukowscy i zmarli z rodziny

17.00

†† Roman Joksz (2 r. śm.) i zmarli z rodziny

† Rafał Sawkun

† Józef Oszmian (r. śm.)

Środa 12.12.2018

6.00

†† Augustyna, Józef, Jan Koziróg

†† Berta i Jan Ciskowscy

†† Feliks Buja i dusze w czyśćcu cierpiące, Genowefa Lubczańska, Wanda Rogalska

† Pawał Jereczek

† Ryszard Cysewski (8 r. śm.)

17.00

†† Józef, Bolesława, Witold

† Józef Budzisz (15 r. śm.)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandry w 84 rocznicę urodzin

Czwartek 13.12.2018

6.00

† Leon Milewczyk (r. śm.)

†† Anna i Ignacy Breze

† Alina Lisakowska (18 r. śm.)

†† Adama, rodzice i rodzice chrzestni

†† Czesław Czernecki i zmarli z rodziny

17.00

† Jan Konkol

†Paweł, Anna, Józef, Paweł Bolda

†† Angelika (ur.), Patryk, Agata

†† Bronisława Kortas (8 r. śm.) i zmarli z rodziny

Piątek 14.12.2018

6.00

† Agnieszka Setzke

†† teść i ojciec Tadeusz Dettlaff

† Jan Ogoniak

†† Anna, Czesław Jarzyna, Alfons Rogocki

†† Wanda i Józef Plaskiewicz

17.00

†† Marta, Leon, Marian Darga

† Janina Mrzygłód ( 1 r.śm.)

†† Anna i Michał Felkner oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 15.12.2018

6.00

†† Anna, Józef Oberzig (r. śm.) oraz zmarli z rodziny Wesserling

†† rodzice: Stanisława i Józef Hebel

† Edwin Górnowicz (r. śm.)

Za dusze w czyśćcu cierpiące

†† Janina, Józef, Alfred i dusze w czyśćcu cierpiące

†Maria Skoczke (13.r. śm.)

17.00

†† Danuta i Augustyn Hincke, Wincenty i Helena Kansy

† Renata Herman

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

Niedziela 16.12.2018

6.30

†† rodzice, Zofia (ur.), Alfons i bracia Beger

†† Bolesław i Maria Babula

8.00

†† Wanda i Ksawery Bolda, Jadwiga i Wacław Dettlaff

†† Maria Glembin i Franciszek Glembin, Edmund Menczykowski

9.30

† Helena Selin

za parafian

†† Czesław (ur.) oraz Anna (ur.) Kownaccy

11.00

† Waldemar Serafiński

† Helena Ledtke (r. śm.)

12.30

KD

† Eryka Kidawa (r. śm.)

 

Chrzest: Wojciech Piotr Dybowski /Ks. Antoń/, Filip Krzysztof Hadas, Amanda Hadas,

14.00

†† Józef Szweda, rodzice Elżbieta, Roman, Rudolf Paszki

†† Anna i Jan Bolda, Zenon Seredyn

18.00

†† Jan Rambiert (r. śm.) oraz rodzice z obojga stron

†† Jan Ceynowa i rodzice z obojga stron

Poniedziałek 17.12.2018

6.00

†† Hildegarda i Augustyn Koziróg

†† Alfons, Zofia, Ewa, Janusz Piontke

†† Irena, Henryk Sadowski, Paulina Krauze, Irena Dominik

†† z rodzin Drzeżdzon i Osescki, dusze w czyśćcu cierpiące

†† Stefan, Leokadia Zielińscy

17.00

†† rodzice: Barbara i Jerzy oraz dusze w czyśćcu cierpiące

†† rodzice: Jan i Maria Bieszke

Wtorek 18.12.2018

6.00

†† Halina Gojke, rodzice, rodzeństwo i teściowie

†† Aniela i Zygfryd Krukowscy oraz bracia

†† dusze w czyśćcu cierpiące

†† Anna Bizewska (2 r. śm.) oraz dusze w czyśćcu cierpiące

†† Zofia i Paweł Bolda oraz Wojciech

17.00

† Józef Meżyk (r. śm.)

†† Albert (r. śm.) i Anna Dettlaff

Środa 19.12.2018

6.00

†† ks. Alojzy Piłat, ks. Władysław Iwanowicz, ks. Adam Barcz i Mieczysław Bolda (ur.)

†† rodzice Anna i Stefan Golla

† Leon Klebba (ur.)

†† rodzice Stanisław i Anna Proena, rodzice chrzestni Paulina i Benedykt

†† Pelagia i Józef Głowienke

17.00

†† z rodzin Leś, Janc, Nowiccy oraz ojciec Zygmunt i o zdrowie Basi

O zdrowie dla Barbary oraz za wszystkich †† z rodziny Janowskich, Lesiów, Janc i Nowickich

†† Maria i Jan (r. śm.) Semerling oraz Władysława i Konstanty Szwajłyk

Czwartek 20.12.2016

6.00

†† Anna i Jan Baran i z rodziny Baran

†† rodzice Bronisława i Franciszek Blok i brat Franciszek

†† Irena (ur.) i Franciszek Bystram

†† Apolonia Necel (r. śm.)

† Kazimierz Stolarczyk (9 r. śm.)

17.00

 

† Teresa Konkel

† Jolanta Bolda ( 1 r.śm.)

† Leontyna Korolewicz (r.śm.)

Piątek 21.12.2018

6.00

†† Antonina i Antoni Budnik

†† Józef i Klara Hintzke, Edmund Pobłocki, z rodzin Hintzke, Szornak i Bystram

†† rodzice chrzestni: Stefania Patok i Józef Kubawski

†† Jan (r. śm.) i Maria Rolewscy

†† Ewa i Franciszek Góra, Maria, Stefan i Dariusz Drążek

† Leon Budzisz (1 r. śm.)

17.00

†† Marta, Elżbieta, Danuta, Franciszek Litzau

† Anna Myślisz (ur.)

Sobota 22.12.2018

6.00

†† Jan Kunz, Stanisława, Marceli (on), Nasiorowscy

†† Anna, Anna, Helena, Jan Ziemann

†† Wiktoria, Franciszek, Rozalia

†† Eugeniusz Kirszling (ur.), Izydor i Marta Kirszling

†† Józef, Jadwiga i Jan Budzisz

†† dziadkowie Ceynowa i Klebba

17.00

†† Alicja Mayer (2 r. śm.) i Stefan Bolda

Niedziela 23.12.2018

6.30

†† Magdalena i Franciszek Ruta, Marta i Juliusz Ruta, Marta i Józef Gradwoscy

††Bronisław i Marcin Żaczek

8.00

†† Adam Dolimierski oraz zmarli dziadkowie i babcie

9.30

za parafian

11.00

†† Edmund (10 r. śm.) i Stefania Treppa

12.30

† Tadeusz Stefanowski (ur.)

 

Chrzest: Kaja Wiktoria Dettlaff,

14.00

†† Stefania i Józef Ceynowa i zmarli z rodziny

18.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bronisławy

Poniedziałek 24.12.2018 /WIGILIA/

6.00

† Janina Tessmer

†† Alfons Milewczyk, rodzice Helena i Józef Pluta, Maria i Leon Milewczyk

† Krystyna Wójtowicz (r. śm.)

†† Franciszka, Mieczysława, Michał Bolda, siostra Gertruda Lidke, Czesław i Marta, Marek Mruk, Eugeniusz Serafiński

††Władysław, Wanda, Kazimierz, Wiktor

† Irena Bystram (ur.)

†† Stefan (r. śm.) i Waleria Kortas oraz Piotr Gafka

21.00

PASTERKA

†† Teresa Pawłowska, Adaś Kowalczyk i zmarli z rodziny

†† Czesław, Tekla, Bożena Lange, Józefa, Rozalia i Franciszek

†† Stefania i Willi Pieper i Bogusława (ur.)

†† Adam Elward i Elżbieta i Stefan Czapp

†† dziadkowie Aniela i Zygfryd Krukowscy oraz wujkowie Jacek i Tomasz

Wtorek 25.12.2018 /BOŻE NARODZENIE/

24.00

PASTERKA

†† Irena, Brunon Drzeżdżon, dziadkowie z obojga stron, Magdalena i Stefan Janiuk

†Paweł Jereczek

†† rodzice z obojga stron: Leon, Jan, Józef, Mieczysław

†† Magdalena (12 r. śm.), Tadeusz, Edmund Wyrwał, Jan, Bronisława, Andrzej, Irena Pełechaty

†† Marianna, Aleksander, Eugeniusz Serafińscy, Franciszka, Michał, Mieczysława Bolda, Marek Mruk i Gertruda

†† Ewa Bożek (im.) i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

† Teresa Dettlaff                                                                  

† Stefan Janusch

9.30

†† Marek Konkel (ur.), Jan Miotk

za parafian

†† Jan i Aniela Bolda

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jadwigi i Stefana w 50 rocznicę ślubu

11.00

†† rodzice: Jadwiga i Aleksander Felkner, Brunon Borski

† Adela Abraham

†† Ryszard, Krystyna, Anna, Ewa

12.30

† Marian Liberkowski (intencja od chrześniaczki Natalii)

† Roman Milewczyk

†† Anna i Michał Felkner i Józef Ryś oraz zmarli z rodziny

 

Chrzest podczas Mszy św.: Aleksander Marcin Hirth, Czesław Tomasz Mosakowski, Leon Bartosz Broca

14.00

† Hubert Frank

† Marian Bettin

†† Ignacy Renusz oraz z rodzin Karcz i Fiszer

18.00

†† rodzice Bronisława i Franciszek Blok i brat Franciszek

Środa 26.12.2018 /ŚWIĘTEGO SZCZEPANA/

6.30

†† Hildegarda i Augustyn Koziróg

†† Marta Krzyżon i zmarli z rodziny

8.00

†† rodzice Tekla, Alfons, Urszula ???, Jerzy, Zygmunt

† Franciszek Mach

† Maria Kuchnowska

9.30

†† Mirosław Krzebietke, Anna, Stanisław Ogoniak, Jadwiga, Czesław, Edmund, Stanisława, Jan

† Jan Stempka

†† Władysława i Stefan, Wiktor

† Piotr Skotzke (ur.)

11.00

† Tadeusz Okun (r. śm.)

†† Edward Jaskulke i rodzice z obojga stron

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Henryka Zajfert w 50 rocz. ślubu

† Wanda Garstka

12.30

†† Bożena Czyżyk i Zenon Hincke

O łaskę nieba dla † Karola Budzisz z okazji rocznicy ślubu

†† Stanisław Rekowski, Jerzy, Gabriela, rodzice z obojga stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące

†† Waltranda i Zygfryd oraz Teresa i Marek

 

Chrzest po Mszy św.: Bartosz Wiktor Bolda

14.00

†† Teodora i Augustyn

†† Stanisław Minkowski (8 r. śm.) oraz rodzice z obojga stron

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Teresy i Czesława w 49 rocznicę ślubu

18.00

†† Edmund Maszota, Janina, Franciszek, Tadeusz Hajduk

† Szczepan Gulczyński

Czwartek 27.12.2018

6.30

†† Kazimierz Skoczke (4 r. śm.)

†† Bronisław Landowski, Stefania Landowska i Zofia Rybacka

7.00

†† Maria i Wacław Rolewscy

†† Marianna, Leonard Medyccy, Łucjan i Marek, dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Pawła w 18 rocznicę urodzin

†† Leon Frank (ur.), Krystian Elwart (ur.)

†† Jan Zakrzewski, zmarli z rodzin: Zakrzewskich, Chlebowskich i Zybrów

Piątek 28.12.2018

6.30

†† Stanisława Adamczyk i zmarli z rodziny

†† Anna i Stanisław Lewiccy, Waldemar i Stefania Orzeł

7.00

† Jan Kozerog (ur.)

† Janina Sosnowska (ur.)

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Arka z okazji 18 rocznicy urodzin

† Maria Lotarska (r. śm.)

† Ignacy Dąbrowski (6 r. śm.)

Sobota 29.12.2018

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski w minionym roku z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodzin Glembin i Kryża

† Jan Kużel

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski w minionym roku z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

†† Łucja Bialk (10 r. śm.), Józef, Józef, Juliusz i Jerzy

17.00

† Leon Roeske

†Leon Neubaer w rocz. urodzin i za zmarłych z rodziny

†† Leon Struck (5 r. śm.) i rodzice

† Małgorzata Grapp (r. śm.)



  • 13 września 34
  • 18 maja 2017r. ponad tydzień temu, 2018-11-28 39 10728