loading...
« Strona główna

INTENCJE MSZALNE

intencje od 1.01.2021  do 30.01.2021

INTENCJE MSZALNE - STYCZEŃ

Świętej Bożej Rodzicielki  PIĄTEK 01.01. 2021

6.30

†Tadeusz Glembin (1 r. śm.)

8.00

†† Feliks, Rozalia Buja oraz †† bracia

††Regina (10 r. śm.) i Wincenty Krainscy

9.00

†† Feliksa, Stefan Kwapisiewicz i †† z rodziny

††Danuta i Czesław Bizewscy

10.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosł. i opiekę MN dla rodzin Dettlaff i Derc

††Edmund Zielke(od uczest. pogrzebu/

11.00

†Agata Hinz i  †† z rodziny

†† Berta i Gerard Angel

12.00

O Boże bł. zdrowie i opiekę MN dla sióstr z I Róży p.w. Świętej Bożej Rodzicielki i ich rodzin

† Stanisław Łyczkowski (ur.), Elżbieta

13.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki N. dla Piotra w dniu urodzin

14.00

††Juliusz i Łucja Krampichowscy

15.00

za parafian

18.00

† Bolesława (r. śm.) Jan, Krystyna Mirosław Głowienke

SOBOTA 02.01.2021

6.30

† Maria Krzyżon (1 r. śm.)

††Władysława Gawęda (100 r. ur.)

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Stanisława w 80 rocz. urodzin

†Jacek Chałupnik (int. od kolegów)

††Maria i Sylwester Jurga oraz †† z rodziny Kaletka

†Jerzy Mirecki /od uczest. pogrzebu/

9.30

O Boże bł. dla członków ADS i ich rodzin

17.00

Elżbieta Prena (r. śm.), Brunon i Jerzy

† Irena Derc (poza parafią)

NIEDZIELA 03.01. 2021

6.30

†† Bolesław (r. śm.), Elżbieta, Wojciech, Józef i wszyscy   †† z rodziny Kuchnowskich

8.00

††Kazimierz Łyszkiewicz, Stefania i rodzice z obojga stron

††Franciszek (r. śm.), Helena

††Stanisława (r. śm.) i Antoni Selke

9.00

††Roman Labudda, Marianna i Stanisław Kubiak, Cecylia i Władysław Labudda i †† z rodziny

10.00

††rodzice Hohn i Budzisz

11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN w rodzinie

†Alfons Piątke (3 rocz. śm.)

12.00

†Maria Janusz (ur.)

Za †† z rodziny Romanik i Szefke

††Brunon(12 rocz. śm.), Anna Franciszek, Hildegarda, Sabina, Czesław, Sabina

13.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę MN dla Elżbiety i Franciszka w 35 rocz. ślubu

14.00

O Boże błogosławieństwo dla członków Żywego Różańca oraz o życie wieczne dla zmarłych

15.00

za parafian

18.00

 ††Grzegorz i Elżbieta Kopeć

PONIEDZIAŁEK 04.01. 2021

6.30

††Marian Łuczak , Józef Czempiński

††Adam i zmarli z rodziny Skoczke, Skowrońskich, Migowskich

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej oraz światło Ducha Świętego na obronę pracy dyplomowej

O pojednanie wśród rodzeństwa

†Anna Schmidt (9 r. śm.)

†Jadwiga Wujke / po uczestników pogrzebu/

17.00

†Bożena Setzke (ur.)

WTOREK 05.01. 2021

6.30

†Barbara Felkner / od uczestników pogrzebu/

7.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla księży i sióstr pracujących w parafii Władysławowo

†Jerzy Mirecki

†Jan Szmidt

†Henryk Golla / od uczestników pogrzebu/

13.00

† Antoni Potrykus - pogrzeb

17.00

†Waldemar Klebba / od uczestników pogrzebu/

††Małgorzata Orzeł,  Józef Krampichowski

ŚRODA 06.01. 2021 OBJAWIENIE PAŃSKIE

6.30

††Anna, Jadwiga, Stanisław Ogoniak, Mirosław Krzebietke

8.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla księdza Damiana

††Jadwiga, Henryk Białkowscy, Klara, Jan  Szmyt

†Jolanta Zaremba(9 r.śm.),  Franciszek, rodzice i teściowie

9.00

Za parafian

†Eugenia Necel

10.00

††Henryk Jesionowski i ksiądz Wenanty Kruszewski

11.00

††Klemens(r. śm.)  i Anna Kwidzyńscy

††Bożena i Józef Czyżyk(r. śm.)

12.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla sióstr z XIV  Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Bolesnej

 †Alfons Milewczyk (ur.)

††Władysław Jóźwiak,  wszyscy zmarli z rodziny Jóźwiak i Nowak

13.00

††Bronisława i Jan Hintzke

14.00

††Bronisława i Franciszek Blok oraz Tadeusz i Franciszek   

15.00

†Piotr Szczepankowski  /od uczestników pogrzebu/

18.00

†Stanisław Gawarzycki, oraz zmarli rodzice z obojga stron

CZWARTEK 07.01. 2021

6.30

††Zbigniew, Irena i Franciszek Bystram

7.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla papieża Franciszka

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Eryki z okazji 80 r. urodzin

††Marianna, Władysław Szkoda, Piotr Behmke, Alfred i Leopold Grabow

†Barbara Maszota od uczestników pogrzebu/

13.00

†Jerzy Budzisz - pogrzeb

17.00

†Rozalia Blaszke /od uczestników pogrzebu/

††Jerzy, Gabriela

PIĄTEK 08.01. 2021

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże w rocznicę ślubu

††Anna Myślisz (6 r. śm.)) oraz Jan 

††Stanisław i Stanisława Piotrowscy

7.00

 ††Teresa (3 r. śm.) ) i Tadeusz Dettlaff

††Adam oraz wszyscy zmarli z rodziny Skoczke, Skowroński, Migowski

††Stanisław Czarnecki (5 r. śm.) oraz zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron

17.00

 O Boże błogosławieństwo dla Marioli  w 60  rocznicę ślubu           

SOBOTA 09.01. 2021

6.30

 ††Stefania, Władysław, Longin, wszyscy zmarli z rodziny Bolda i Urbaniak

7.00

 O Boże błogosławieństwo oraz łaską wiary dla wnuczek

††zmarli z rodzin: Sylwester i Ferra oraz dusze w czyśćcu cierpiące

†Jan Sowiński /od uczestników pogrzebu/

17.00

††Maria i Jerzy Bolda

†Ryszard Marczak (42 r. śm.)

†Anna Szymańska /zam.  rodzina Błaczkowskich  i Śliderskich/

NIEDZIELA 10.01. 2021

6.30

††Józef, Jadwiga, Jan 

8.00

††Rozalia Sikora (ur.) Henryk, Rozalia, Feliks,Buja

††Leokadia Stasiorowska

††Mieczysław Kryczka oraz Waldemar

9.00

Za parafian

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Najświętszej dla Janiny z okazji 70 rocznicy urodzin

10.00

††Tadeusz, Otylia Żebrowscy oraz dziadkowie: Jan, Joanna, Antoni, Jadwiga i zmarli z rodziny

11.00

 ††Kazimierz Korth i zmarli z rodziny

††Ludwika i Albin Bukowscy

†† Danuta Laska, Bernardyna i Jerzy Kempa

12.30

O błogosławieństwo Boże zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Alfonsa z okazji 80 rocznicy urodzin

††Maria i Leon Majewscy (r. śm.) Anna i Tadeusz

13.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Bożego błogosławieństwo  dla rodziny Ryś

 

Chrzest: Artur Seweryn Burek

14.00

††Elżbieta Czap oraz zmarli rodzice i rodzeństwo 

†Renata Necel /od uczestników pogrzebu/

15.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Janiny w 70 rocznicę urodzin

18.00

†Jacek Krukowski

PONIEDZIAŁEK 11.01. 20218

6.30

††Rozalia Guz, Tadeusz Guz (ur.) i wszyscy zmarli z rodziny

††Gerda i Zygmunt Wojtinscy

7.00

† Zygfryd Konkel

†Janina Łozińska /od uczestników pogrzebu/

††Aniela i Józef Dehling (r. śm.)

†Hubert Dettlaff /od firmy pogrzebowej „Rita”/

11.00

†Mieczysław Jarzyna /pogrzeb/

17.00

†Hildegarda  (7 r. śm.) i Józef Dampc

WTOREK 12.01. 2021

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej w rocznicę ślubu

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Marii z okazji urodzin

 †Alfons Elwardt

17.00

†Stanisława Szewczyk /od uczestników pogrzebu/

†Gertruda Głowienka /od uczestników pogrzebu/

†Maria Bolda /od uczestników pogrzebu/

†Marcin Bomski (1 r. śm.)

ŚRODA 13.01. 2021

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Mirosławy w 60 rocznicę urodzin

7.00

†Genowefa Więzik (ur.)

†Kazimierz Ceplin /od uczestników pogrzebu/

†Benom Kopitzki  /od uczestników pogrzebu/

17.00

INTENCJA ZBIOROWA

O Boże błogosławieństwo w rodzinie oraz w podziękowaniu za otrzymane łaski dla rodziny

†Maria i Karol Struk

††Anna i Stanisław Proena oraz Paulina i Benedykt

Zygmunt szczepankowski (ur.)

††Helena, Jan, Feliks, Franciszek, Marta Okrój, Helena i Alojzy Bobkowscy, Waleria Baran, Salomea, Kurth, Konrad, Danuta, Witold Parchem

 †Kazimierz Kryczka

 ††Bronisława (r. śm.) i Józef Kortas dusze w czyśćcu cierpiące 

† Jacek Chałpnik /od kolegów i koleżanek/

CZWARTEK 14.01. 2021

6.30

††Zbigniew Więcielewski i rodzice z obojga stron

7.00

††Kazimiera (ur.), Wacław, Maria, Henryk oraz wszyscy zmarli z rodziny Skrzek i Bluma

17.00

†Gertruda Głowienka/ od znajomych/

†Aleksander Konkel/  od uczestników pogrzebu/

††Anna, Józef, Otylia Kuchnowscy

††Janina, Eugeniusz, Janina, Leon

††Marek Głowienke zmarli rodzice i rodzeństwo

PIĄTEK 15.01. 2021

6.30

††Henryka i Edward Schmidt (r. śm.) zmarli dziadkowie z obojga stron

7.00

†Tadeusz Guz / od rodziny Musik/

††Stefan, Maria, Dariusz Drążek, Ewa i Franciszek Góra

†Jan Zamorowski/ od uczestników pogrzebu/

17.00

†Aleksandra Konkol/ od sąsiadów/

††Jan, Stefania Poniatowscy, Aleksander, Konstancja, Helena Poniatowscy

SOBOTA 16.01. 2021

6.30

†Antoni  (r. śm.)

7.00

††Eugenia Zawal, Paweł Pliński oraz zmarli rodzice z obojga stron 

††Małgorzata, rodzice Derc Turzyńscy oraz Barbara

††Leon i Tekla Wejher, Agnieszka Necel- Pastuchów (4 r. śm.)

†Hubert Dettlaff / od uczestników pogrzebu/

††Rozalia i Alfred Kohnke, Maria, Elżbieta, Jerzy i zmarli z rodziny Konke, Kużel, i Klamecki

17.00

†Henryk Jaskułka (ur.)

NIEDZIELA 17.01. 2021

6.30

††Jadwiga, Józef, Jan Budzisz

8.00

††Agnieszka Jan Struck, Anna i Michał Derc

††Mieczysław, Małgorzata i Franciszek Kortas

††Stanisław, Michalina, Józef i Marian Kosińscy oraz zmarli  teściowie

9.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Beaty i Andrzeja z 15 rocznicy ślubu oraz potrzebne łaski dla córki Alicji

10.00

†Andrzej Nazarczuk

11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Wiktorii z okazji urodzin

†Zbigniew Rząd (r. śm.)

††Monika Kunert (r. śm.), Zygfryd i Marek

12.00

Abyśmy umieli otwierać się na moc i dary D SW. i odważnie szli do bliźnich niosąc im pokój i dobro całym swoim życiem

††Urszula (r. śm.) i Edmund Mach

† Ryszard Marszał (r. śm.)

13.00

††Jadwiga, Waldemar, Mirosław

14.00

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny w nowym roku

15.00

Za parafian

18.00

††Cecylia i Wiktor Pawelczyk

PONIEDZIAŁEK 18.01. 2021

6.30

†Zygmunt Szymański  (13 r. śm.)

†Helena Górnowicz (r. śm.)

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w rocznicę ślubu Renaty i Wacława

††Ewa Bożek (ur.), Helena i Edward Daft

††Józef (r. śm.) Aniela Głowienke

††Łucja Babczyk

17.00

††zmarli z rodziny Kansy i Hincke oraz zmarli dziadkowie

WTOREK 19.01. 2021

6.30

††zmarli ojcowie z III Róży Żywego Różańca pod wezwaniem Świętego Wojciecha

††Bogumiła Grabe i zmarli z rodziny

†Henryk Górny (im.)

7.00

†Leokadia Glembin

††Ryszard i Władysław Klemann (r. śm.)

17.00

††Lech Fijałkowski i Maria Wolszon

††Marcin Bugajski oraz zmarli dziadkowie Stefan i Kazimierz

ŚRODA  20.01. 2021

6.30

† Hubert Dettlaff /od firmy pogrzebowej “Rita”/

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla synów

†Czesław Kownacki (r. śm.)

†Wanda Myślisz (r. śm.)

†Bogusława Dejewska /od uczestników pogrzebu/

17.00

INTENCJA ZBIOROWA

††dziadkowie Julianna Antoni Kloch, Zygmunt, Julianna, Jan Żuraw, Stanisława i Stanisław Nowak

†Paweł Kirszling  (15 r. śm.)

††Leon i Elżbieta Frank

††Elżbieta Tusk i zmarli dziadkowie z obojga stron

††Elżbieta, Franciszek Litzau oraz dziadkowie z obojga stron

 

††Alfons Płotka (ur.)

CZWARTEK 21.01. 2021 (Dzień Babci)

6.30

††Józef, Klara Hintzke, Edmund Pobłocki oraz wszyscy zmarli z rodziny Hintzke, Szornak i zmarłe rodzeństwo

†Waldemar Serafiński (ur.)

7.00

†Stanisław Rekowski (9 r. śm.)

††Agnieszka i Jan Struck i Alfons Kortas

††Agnieszka,, Teodor, Stefan

††Agnieszka (im.), Augustyn Necel oraz Wanda, Agnieszka, Kazimierz, Zygmunt

17.00

††Czesław Jarzyna (r. śm.) oraz Anna i Alfons Rogocki

††dziadkowie z rodziny Roszman i Mudlaff

PIĄTEK 22.01. 2021 (Dzień Dziadka)

6.30

††Eugeniusz Serafiński (ur.)

7.00

††Jerzy Grabowski /od wnuczki Anny z rodziną/

††Tadeusz Baranowski  (29 r. śm.) oraz zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron

†Zygmunt (r. śm.), Elżbieta oraz wszyscy zmarli z rodziny Hallmann

17.00

†Zygmunt Szczepankowski

††Irena i Benedykt Frank, Anna i Alojzy Budnik, Zofia Skoczke

†Barbara Kania  (2 r. śm.)

SOBOTA 23.01. 2021

6.30

†Hubert Dettlaff

7.00

†Józef Skwiercz i zmarli z rodziny

†Jan, Władysława Dybowski

††Jan, Anna Necel, Anna Ruta

††Teresa Cieślińska  (4 r. śm.)

17.00

††Eugeniusz Gorzelec oraz zmarli rodzice z obojga stron

†Edmund Zielke

NIEDZIELA 24.01. 2021

6.30

†Józef Krzyżon

††Józefa, Rozalia, Franciszek

8.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla babci i dziadka

††Agnieszka i Konrad oraz zmarli Elżbieta, Józef, Kazimierz, Teresa

†Maria Kuchnowska

††Cecylia, Władysław i Roman Labuda

9.00

††Klara i Alfons Szczypior

††Leon Myślisz i dusze w czyśćcu cierpiące

††Berta i Jan Patok

10.00

†Hubert Jutrowski

11.00

††Irena i Zygmunt Zasada

††Józef Januchta i Genowefa i Jan Brezińscy

††Tekla, Wiktor Ruta, Hildegarda Szornak

12.00

††Urszula, Walenty, Dariusz Biesalscy

12.45

Chrzest: Artur Seweryn Burek

13.00

††Regina i Władysław Pierzyńscy

14.00

††Józefina i Izydor Jaskułka

15.00

 

16.00

Za parafian

18.00

††Wanda (r. śm.) i Benedykt Proena oraz Zofia i Karol Karnowscy

PONIEDZIAŁEK 25.01. 2021

6.30

††Stanisław, Aleksander, Roman (ur.)

††Antoni Torliński i zmarli z rodziny

7.00

††Marek 10 (r. śm.) i Jerzy Kolp, Michał Szpak

17.00

†Franciszek Zjawiony /od uczestników pogrzebu/

††Józef Karcz, zmarli rodzice i rodzeństwo

†Teresa i Jan Margas

††Teresa Hintzke  /od uczestników pogrzebu/

WTOREK 26.01. 2021

6.30

†Teresa Baran / od uczestników pogrzebu/

7.00

†Cecylia Bisewska

17.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz światło Ducha Świętego dla Roberta

††Urszula i wszyscy zmarli z rodziny Skowrońskich

†Stefania Szreder

†Alfons Ceynowa

†Błażej Jagielak

ŚRODA  27.01. 2021

6.30

††Monika (r. śm.) Władysław, Marian Kos

7.00

†Barbara Korth  /od uczestników pogrzebu/

17.00

††Józefa, zmarli synowie z rodziny Bielawskich (r. śm.) Maria i Walerian Szymańscy

††Leon Andryskowski /od mieszkańców z Róży Wiatrów/

17.00

INTENCJA ZBIOROWA

††Jan, Tomasz Bojarscy, Mariusz Riemer

††Tadeusz Dettlaff i Halina Labudda (ur.)

††Michał Wójcik, Kazimierz Niedbała i zmarli z rodziny Ziemichów i Wójcik

††zmarli rodzice, rodzice chrzestni oraz wszyscy zmarłych z rodzin Skowrońskich Skoczka i Ochota

††Marta, Elżbieta, Danuta, Franciszek Litzau

CZWARTEK 28.01. 2021

6.30

†Agnieszka Setzke

7.00

††Augustyn i Maria Plińska oraz zmarli rodzice 

17.00

†Janina Felska /od uczestników pogrzebu/

†Lech Dettlaff

†Ludwika Walkowska /od uczestników pogrzebu/

†Anna Kuchnowska /od uczestników pogrzebu/

††Elżbieta i Augustyn  Kroll

PIĄTEK 29.01. 2021

6.30

††zmarli z rodziny Roeske i Krukowski oraz Tomasz

 †Jan (ur.) i Stefania Koss, Zofia, Alfons i bracia Beger

7.00

†Wanda Renusch

17.00

†Lech Dettlaff

 †Ryszard Riss oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla Krystyny

†Irena, Brunon i brat Brunon Dominik

†Marian Hinz (r. śm.) i zmarli z rodziny

SOBOTA 30.01. 2021

6.30

†Tadeusz Wartacz/ od uczestników pogrzebu/

7.00

†Hubert Dettlaff i Zygmunt Krauze

†Danuta Gorzeńska/ od uczestników pogrzebu/

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o  zdrowie i błogosławieństwo Boże  dla Emilii i Martyny

†Juliusz Krzyżon

†Zenon Hintzke (r. śm.)

††zmarli z rodziny Makart i Maszewscy