loading...
« Strona główna

INTENCJE MSZALNE

intencje od 1.10.2020  do 26.10.2020

Czwartek   01.10.2020

6.30

† Małgorzata Pieper

7.00

†† Marta i Franciszek Borna, Ewa Prądzyńska

†† Zofia i Jerzy Szomborg, Waleria Myślisz

† Cecylia Bisewska gr. 1 /poza parafią/

9.30

W int. osób starszych i chorych

11.00

† Wanda Magdalena Renusch ( pogrzeb )

18.00

† Maria i Jan Stefanowicz

† Anna Karsznia (r. śm.)

†† Zmarli z rodziny Dettlaff , Golla, Rolewskich

†† Mieczysław, Danuta, Czesław, Krzysztof

† Andrzej Orzeł

† Maria Filipowicz gr. 1

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 1 /poza parafią/

† Jerzy Grabowski gr. 1 /poza parafią/

Piątek 02.10.2020

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB dla Danuty w 60 r. urodzin

† Teresa Konkel (ur.)

7.00

† Jerzy Budzisz (r. śm.)

† Cecylia Bisewska gr. 2

9.30

†† Waleria Kortas, Stefan i zmarli dziadkowie z rodziny Kortas i Kreft

16.00

Ślub: Izabela Piuro / Norbert Malak

18.00

Wynagradzająca NSPJ

†† Wacław (ur.) i Brunon (ur.)

† Maria Filipowicz gr. 2

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 2

† Jerzy Grabowski gr. 2

Sobota 03.10.2020

6.30

†† Teresa Jackowska, Józef, dusze w czyśćcu

† Teresa Hirsz (im.)

7.00

† Henryk Białkowski (1 r. śm.)

†† Janina i Ignacy Kalwig

† Cecylia Bisewska gr. 3

9.30

O umocnienie daru miłości w rodzinach i sąsiedztwie/ADS

13.00

Chrzest: Pola Anna Błaczkowska

15.00

Ślub: Michał Ogonowski/Anna Kortas

16.00

Ślub: Dariusz Piotrowski/Żaneta Kamycka

17.00

Ślub: Monika Głowienke/Marek Budzisz

18.00

†† Klara i Alfons Szczypior

†† Zygmunt Necel (r. śm.) i Stefania Karcz

† Maria Filipowicz gr. 3

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Jerzy Grabowski gr. 3

† Franciszek Gunia gr. 3

† Irena Derc (poza parafią)

Niedziela   04.10.2020

6.30

†† Konrad, Henryk i zmarli z rodziny Dettlaff

† Hubert Konkol (1 r. śm.)

8.00

†† Brunon i Rozalia Hincke

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla żony

†† Elżbieta (ur.), Klemens Rumpca oraz zmarli z rodz. Wojciechowskich

† Franciszek Gunia gr. 4

9.30

†† Józef i Stefania Ceynowa oraz zmarli z rodziny

za parafian

† Cecylia Bisewska gr. 4

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

†† Jan (r. śm.) i Anna Lis

†† Piotr Gafka i zmarli z rodziny

11.00

† Wojciech Derc (r. śm.)

†† Joanna, Paweł, Antoni Radtke, Bronisław, Brunon, Andrzej, Honorata i Bogdan Kapczyńscy

†† Mieczysław Szczęśniak oraz zmarli rodzice

† Jerzy Grabowski gr. 4

12.30

†† Marek Humanowski i zmarli z rodziny

†† Józef (r. śm.), Stefania, Edward, Henryk

† Maria Ogoniak (r. śm.)

14.00

†† Jan Mirończuk oraz Helena i zmarli rodzice

†† Elwira Waleriańska, Grzegorz Kratyński

18.00

†† Anna, Bernard i zmarli z rodziny

† Maria Filipowicz gr. 4

Poniedziałek  05.10.2020

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB w r. ślubu

7.00

† Feliks Buja i dusze w czyśćcu

† Cecylia Bisewska gr. 5

†† Maria (r. śm.) i Jan Rolewscy

18.00

†† Piotr (ur.) i Marek Zmarzły

† Teodora Białkowska (r. śm.)

†† Jan Tempski i rodzice z obojga stron

† Maria Filipowicz gr. 5

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 5

† Jerzy Grabowski gr. 5

Wtorek 06.10.2020

6.30

†† Leon, Franciszek, Paweł Hadas

† Cecylia Bizewska (1 r. śm.)

 7.00

† Janina Gilewska

† Cecylia Bisewska gr. 6

†† Józef, Waleria, Bernard Kunat, Helena i Tadeusz Kowalscy

11.00

† Jadwiga Wujke - pogrzeb

18.00

†† z rodzin Domnik i Fiszer

†† Stanisław Szczepaniak (r. śm.), rodzeństwo, szwagier, dziadkowie i zmarli z rodziny

†† Ludwik i Łucja Babczyk

† Maria Filipowicz gr. 6

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 6

† Jerzy Grabowski gr. 6

Środa  07.10.2020

6.30

†† Zbigniew, Irena, Franciszek Bystram

†† Maria, Michał Krzyżon

7.00

† Włodzimierz

† Cecylia Bisewska gr. 7

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB dla Grażyny i Piotra z okazji rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci i wnuków

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB dla Marleny i Marcina z okazji 14 r. ślubu

†† Maria, Jan, Tadeusz, Teresa Dettlaff

† Władysław Ceynowa (int. od koleżanek i kolegów z pracy)

† Maria Filipowicz gr. 7

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 7

† Jerzy Grabowski gr. 7

Czwartek   08.10.2020

6.30

†† Brygida Jutrowska, Anna Szczypińska

7.00

† Alicja Białkowska (46 r. śm.)

† Cecylia Bisewska gr. 8

18.00

O zdrowie i Boże bł. w rodzinie

†† Krystyna (6 r. śm.) i Augustyn Ellwart

†† Marian Dettlaff i Otylia Leyk (r. śm.)

† Józef Klebba (12 r. śm.)

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Maria Filipowicz gr. 8

† Franciszek Gunia gr. 8

† Jerzy Grabowski gr. 8

Piątek 09.10.2020

6.30

†† Romuald Nowicki (r. śm.) i zmarli z rodziny

†† Hubert Potracki, Gertruda i dusze czyśćcowe

7.00

†† Rozalia i Franciszek Hadas

† Cecylia Bisewska gr. 9

18.00

† Zbigniew Płocke (1 r. śm.)

†† Teresa i Władysław Okoń

†† Elżbieta i Augustyn Kroll

†† Zdzisław i zmarli z rodziny Skowrońskich

†† Irena Parchem (10 r. śm.), Karol oraz zmarli z rodziny Parchem i Dettlaff

† Maria Filipowicz gr. 9

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 9

† Jerzy Grabowski gr. 9

Sobota 10.10.2020

6.30

† Stanisław Oberzig (4 r. śm.)

7.00

† Maria Milewczyk (r. śm.)

† Cecylia Bisewska gr. 10

†† Waleria i Alojzy Totzke

14.00

Chrzest: Ignacy Marcin Cygiert, Milena Magdalena Karbowiak

16.00

Ślub: Katarzyna Kolator/Cezary Cybula

 

18.00

† Alojzy Totzke

†† Anna, Jan Bolda, Zenon Seredyn

†† Henryk Jaskułka, Leon Bisewski (r. śm.)

† Maria Filipowicz gr. 10

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 10

† Jerzy Grabowski gr. 10

Niedziela   11.10.2020

6.30

†† Teodor Bolda (40 r. śm.) i Stefania Bolda

8.00

†† Maria i Ksawery Styn i Maria Kuchnowska

†† Tekla Bryja i zmarli z rodziny

†† Leon (r. śm.), Anna Koziróg

† Franciszek Gunia gr. 11

9.30

Za parafian

†† z rodziny Hintzke i Ceynowa

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB dla Teresy i Kazimierza z okazji 40 rocznicy ślubu oraz o potrzebne łaski dla ich dzieci i wnuków

†† Helena (r. śm.), Józef, Andrzej Golla, Magdalena

†† Wanda i Józef Plaskiewicz

† Cecylia Bisewska gr. 11

11.00

Dziękczynna za 50 lat życia sąsiedzkiego mieszkańców bloku 4D z ul. 1000-lecia PP z prośbą o Boże błog. dla żyjących i o życie wieczne dla zmarłych sąsiadów

†† Teresa i Józef Renusz oraz Andrzej Siwa

†† Maria, Stanisław Bolda

† Jerzy Grabowski gr. 11

12.30

†† Stanisław Czarnecki, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

†† Józef, Jan Ryś i zmarli z rodziny

†† Tadeusz Skoczke i rodzice  z obojga stron

12.30

Chrzest: Robert Szymon Kustosz

14.00

†† Marta, Witalis oraz Alfons, Elżbieta i Jan

†† Jan i Anna Nadolscy oraz Elżbieta, Jadwiga, Kazimierz

18.00

†† Jan i Klara Kobierzyńscy oraz Jan i Marek Kobierzyńscy

† Maria Filipowicz gr. 11

Poniedziałek  12.10.2020

6.30

†† Józefa i Kazimierz

† Władysław Ceynowa (int. od kolegów i koleżanek z pracy)

7.00

†† Anna, Benedykt Selke, Ludwika, Benedykt

†† Paulina i Bogusław Smoleń

† Cecylia Bisewska gr. 12

18.00

†† córka Gabriela, syn Jerzy, dusze  w czyśćcu

†† z rodzin Głowienka i Sas

†† Stanisława i zmarli z rodziny

† Maria Filipowicz gr. 12

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 12

† Jerzy Grabowski gr. 12

Wtorek 13.10.2020

6.30

†† Czesław (r. śm.) i Marta Mruk

†† Paweł Wrosz (r. śm.) i Andrzej

7.00

†† Rozalia (ur.) i Józef Kozerog i dusze w czyśćcu

† Cecylia Bisewska gr. 13

18.00

O łaskę zdrowia i opiekę za przyczyną MB Fatimskiej dla matek i ich rodzin

†† Jerzy, Stanisław, Władysław, Michalina, Wilhelm

†† Edward Mach (im.), Anna, Bolesław, Ryszard, Franciszka, Daniel Przygoda

† Edward Jaskulke (im.)

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Maria Filipowicz gr. 13

† Franciszek Gunia gr. 13

† Jerzy Grabowski gr. 13

Środa  14.10.2020

6.30

† Michał Bolda (r. śm.)

† Renata Samagalska (1 r. śm.)

7.00

†† Rozalia Bolda (r. śm.), Ignacy

† Cecylia Bisewska gr. 14

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB dla Joanny i Tomasza z okazji 25 r. ślubu

†† Ambroży, Helena Glembin i zmarli z rodziny

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

†† Edward Szczypior i rodzice z obojga stron

†† Aniela, Feliks Ciskowscy

† Maria Filipowicz gr. 14

† Jerzy Grabowski gr. 14

† Franciszek Gunia gr. 14

Czwartek   15.10.2020

6.30

†† Jadwiga i Antoni Torliński oraz zmarli z rodziny

†† Rodzice chrzestni: Hildegarda, Gerard Laddach, Ewa Dobrzyńska, Ewa Czarska

7.00

† Magdalena Barcz (10 r. śm.)

†† Jadwiga, Andrzej, Kajetan Wichert

† Cecylia Bisewska gr. 15

18.00

†† Bronisława i Leon Bisewscy

†† Stefania i Józef Ceynowa oraz zmarli z rodziny

†† Franciszek i Helena

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Jerzy Grabowski gr. 15

† Maria Filipowicz gr. 15

† Franciszek Gunia gr. 15

Piątek 16.10.2020

6.30

†† Jan (r. śm.), Stefania i zmarli z rodziny

†† Bolesława (r. śm.), Alfons, Gerard Laddach, dusze w czyśćcu

7.00

†† Feliks Buja i dusze w czyśćcu

† Cecylia Bisewska gr. 16

16.00

Ślub: Mielewczyk Rafał/Dereszewska Dominika

18.00

†† Edmund (ur.) i Urszula Mach, Stefan i zmarli dziadkowie

† Leon Frank (21 r. śm.)

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Maria Filipowicz gr. 16

† Franciszek Gunia gr. 16

† Jerzy Grabowski gr. 16

Sobota 17.10.2020

6.30

† Hubert Jutrowski (ur.)

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB dla Anny i Franciszka z okazji 50 r. ślubu

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB dla mieszkańców ul. Abrahama, Rybackiej oraz z domków przy tych ulicach

† Cecylia Bisewska gr. 17

14.00

ślub: Łukasz Świerczyński/Julianna Pilarczyk

18.00

†† Benedykta (21 r. śm.), Mieczysław Karasiewicz oraz rodzeństwo i rodzice z obojga stron

†† Mieczysław Kryczka oraz rodzice chrzestni z obojga stron

† Waldemar Serafiński

† Anemaria Brzozowska /poza parafia/

† Teresa Fierek (16 r. śm)

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Maria Filipowicz gr. 17

† Franciszek Gunia gr. 17

† Jerzy Grabowski gr. 17

Niedziela   18.10.2020

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB dla Marii w 70 r. urodzin

†† Zbyszko Zagórski i rodzice z obojga stron

8.00

†† Jadwiga Dopke i dziadkowie z obojga stron

†† Augustyn i Maria Plińscy oraz rodzice z obojga stron

†† Eulalia i Zdzisław Wojciechowscy

† Franciszek Gunia gr. 18

9.30

†† Jan oraz zmarli z rodziny Kryża

†† Franciszek i Helena

Za parafian

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Teresa Zielke (r. śm)

† Cecylia Bisewska gr. 18

11.00

†Anna i Józef Oberzig

O zdrowie i Boże błog. w rodzinie

† Paweł (r. śm.)

†† Krzysztof Parchem (ur.) i zmarli z rodziny

† Jerzy Grabowski gr. 18

12.30

Abu wielu młodych ludzi potrafiło odpowiedzieć na drogę powołania Chrystusa i naśladować go na drodze kapłaństw i życia zakonnego  /KD/

†† Jerzy (r. śm), Elżbieta i Brunon Prena

† Ireneusz Przybylski

14.00

†† Wanda i Józef Wrosz oraz rodzice z obojga stron

18.00

†† Anna Płotka (ur.) i dusze  w czyśćcu

† Maria Filipowicz gr. 18

Poniedziałek  19.10.2020

6.30

†† Anna (r. śm.), Czesław Jarzyna, Alfons Rogocki

7.00

† Leon Neubauer (r. śm.)

† Cecylia Bisewska gr. 19

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i opiekę MB dla Anny i Dawida w r. ślubu

†† Kazimierz Bemke, Józef i zm. z rodziny

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

†† Jadwiga i Antoni Grabowscy, Jan i Otylia Koss

†† Irena Wróblewska (im.), i zm z rodziny Wróblewskich i Bartkowskich

† Maria Filipowicz gr. 19

† Franciszek Gunia gr. 19

† Jerzy Grabowski gr. 19

Wtorek 20.10.2020

6.30

††Józef i Klara Hintzke, Edmund Pabłocki, i zm. z rodziny Hintzke, Szornak, Bystram

††Zeonona i Franciszek Ceynowa i †† z rodziny

7.00

††Weonika (r. śm.) i Leonard Golla

† Cecylia Bisewska gr. 20

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski od Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy

†Anna Kownacka (r. śm.)

†Franciszek Biggott (3 r. śm.)

†Stanisław Jaskułka ( r. śm.)

† Maria Filipowicz gr. 20

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 20

† Jerzy Grabowski gr. 20

Środa  21.10.2020

6.30

††Rozalia i Alfred Kohnke, zmarłych z obojga stron

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. dla Viletty i Mieczysława w 20r. ślubu

††Matylda Koss(r. śm.) i †† z rodziny Koss i Kotowski

† Cecylia Bisewska  gr. 21

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. dla Magdaleny i Mariusza oraz ich dzieci

††Antoni, Klara, Robert

†Stefan Tocke

††Wanda, Antoni, Joanna, Jan, Jadwiga, Konrad, Agnieszka, Leon

† Maria Filipowicz gr. 21

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 21

† Jerzy Grabowski gr. 21

Czwartek   22.10.2020

6.30

†Ludwik Maroński(ur.)

7.00

 

††Matylda(ur.) i Stefan Miotk

†Marian Krzykowski

† Cecylia Bisewska gr. 22

18.00

††Jan(r. śm.) Bolesława, Krystyna Głowienke i Mirosław

†Jerzy Kohnke(2 r. śm.)

†Agata Żaczek(ur.)

†Irena Domnik (5 r. śm.)

† Maria Filipowicz gr. 22

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 22

† Jerzy Grabowski gr. 22

Piątek 23.10.2020

6.30

†Urszula Bartosik(r. śm.)

†Jadwiga Pawłowska

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. dla Adama i Teresy w rocznicę ślubu oraz o błogosławieństwo dla całej ich rodziny

† Cecylia Bisewska gr. 23

18.00

†Bogdan Łagocki/od kolegów i koleżanek zpracy/

†Jadwiga Studnicka-Langowska (2 r. śm.)

†Anna Bartosz(r. ur.)

††Franciszek(r. śm.), Andrzej Pieper, rodzice z obojga stron

† Maria Filipowicz gr. 23

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Franciszek Gunia gr. 23

† Jerzy Grabowski gr. 23

Sobota 24.10.2020

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. dla Józefa z okazji 60 r. urodzin

7.00

†Wanda Białas (ur.)

†Wiera Leonarska (13 r. śm.)

† Cecylia Bisewska gr. 24

16.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. dla Ewy i Tadeusz 50 rocz. ślubu

18.00

†Elżbieta Glembin(14 r. śm.)

††Franciszek Necel, Berta i Gerard Angel

†Władysław Bolda /od. uczest. pogrzebu/

† Maria Filipowicz gr. 24

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

†Waltrauda Kokel (r. śm.) (poza parafią)

† Franciszek Gunia gr. 24

† Jerzy Grabowski gr. 24

Niedziela   25.10.2020

6.30

† Maria Radtke ( 26r. śm.)

8.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. dla Jolanty j Janusza Janik w 25 rocz. ślubu

†Józef, Jadwiga i Jan Budzisz

†Henryk Biniecki (r. śm.)

† Franciszek Gunia gr. 25

9.30

Za parafian

†Józef Glembin(2 r. śm.)

†Brygida Jutrowska i †† z rodzice

†Antoni Selke(r. śm.) i rodzeństwo

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

††Apolonia (ur) i Juliusz Necel

† Cecylia Bisewska gr. 25

11.00

††Tadeusz Lewicki, Maria i Paweł, Wiktoria i Stefan, Magdalena i Brunon

†Jan Dettlaff (r. śm.)

† Jerzy Grabowski gr. 25

O szczęśliwe rozwiązanie i Boże błogosławieństwo w rodzinie /poza parafią/

12.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. w dla Ewy i Arkadiusza w 20 rocz. ślubu

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. w 45 rocz. ślubu

††Małgorzata (r. śm.) Józef  Fiszer

12.30

Chrzest: Filip Andrzej Grabowski

14.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. w 48 rocz. ślubu

†Jadwiga, Jan Stromscy, Anna Trepner

18.00

††Regina i Edward Zaglewscy

† Maria Filipowicz gr. 25

†† Irena i Władysław, Wojciech i Eugeniusz, Dorota i Małgorzata, Leszek, Szymon /poza parafią/

Poniedziałek  26.10.2020

6.30

††Mirosław Krzebietke, Anna, Stanisław Ogoniak

7.00

††Anna i Stanisław Proena oraz  Paulina i Benedykt

† Cecylia Bisewska gr. 26

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. dla Joanny i Marka Pilarczyk w 29 rocznicę ślubu

†Jan Reszke(2 r. śm.)

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. Boże i opiekę Matki Najśw. dla Doroty z okazji 55 r. urodzin

†Anna, Bogdan (r. śm.) Mostowiak

†Konrad i Roman Ceynowa

†† Helena Bronisław Lachs (czytaj Laks) /poza parafia/

† Maria Filipowicz gr. 26

† Franciszek Gunia gr. 26

† Jerzy Grabowski gr. 26

Wtorek 27.10.2020

6.30

† Maria Ogoniak

7.00

††Teodor(r. śm.) Łukasz Kuchnowscy i dusze w czyśćcu cierpiące

†Sabina(im.)

† Cecylia Bisewska gr.27