loading...
« Strona główna

Intencje mszalne

Intencje na  2018.11.03 - 11.24

 

INTENCJE MSZALNE

 

Sobota 03.11.2018

 

6.30

†† Irena Drzeżdżon (5 r. śm.), Brunon Drzeżdżon (1 r. śm.)

 

6.30

†† Paweł, Klara, Franciszek, Rozalia, Wiktoria, Waleska i Józef

 

7.00

† Mirosław Mach

 

7.00

†† Józef i Marianna Deskiewicz ( r.śm)

 

7.00

†Małgorzata Skoczke gr. 3

 

9.30

Za wszystkich †† członków ADŚ i †† z ich rodzin

 

13.00

Pogrzeb: Lech Fiałkowski

 

17.00

† Hubert Frank

 

17.00

†† Krzysztof, Ryszard, zmarli z obojga stron

 

17.00

†† mąż Aleksander, Anna, Franciszek, Hildegarda, Brunon

 

Niedziela 11.11.2018

 

6.30

†† Marianna (r. śm.) i Jan Szustak

 

6.30

† Jerzy Pieper

 

8.00

†† Katarzyna, Katarzyna, Władysław Bagniuk

 

8.00

†† Maria, Leon Bolda, Stanisław i dusze w czyśćcu cierpiące

 

8.00

†† Józef Januchta i rodzice z obojga stron

 

9.30

za parafian

 

9.30

†† Helena, Józef Pluta, Maria, Leon Milewczyk

 

9.30

†† siostry z XIV Róży pw. Matki Bożej Bolesnej

 

9.30

W intencji †† księży, którzy pracowali we Władysławowie i dusze w czyśćcu cierpiące

 

11.00

†† Brunon Proena i Elżbieta Proena

 

11.00

†† rodzice Elżbieta i Augustyn Kroll, Herman Wierzbicki

 

11.00

†† Monika i Zygfryd Kunert

 

12.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla mamy, babci i prababci Stefani Renusz z ok. 92 r. urodzin

 

12.30

† Wanda Wrosz (int. od pracowników SP. 3)

 

12.30

†† Mariusz Rymer, Jan i Tomasz Bojarski

 

12.30

†† Brunon (r. śm.), Elżbieta i Jerzy Proena

 

12.30

†† Maria, Franciszek, Czesław Bolda

 

12.30

† Małgorzata Skoczke gr. 4

 

14.00

†† Ewa oraz wszyscy †† z rodzin Klicki i Nelka

 

14.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Andrzeja Setzke z okazji 70 r. urodzin

 

18.00

†† Mirosława Raduła, Danuta Laska, Jerzy i Bernardyna Kempa

 

Poniedziałek 05.11.2018

 

6.30

†† Kazimierz i Małgorzata oraz Zbigniew i Jan

 

6.30

†† Józef, Franciszka i Otylia Kass

 

7.00

†† rodzice Maria i Michał i bracia Antoni i Stanisław Korcaba

 

7.00

† Krzysztof Sławiński (r. śm.)

 

17.00

† Maria Treppner (ur.)

 

17.00

† Małgorzata Skoczke gr. 5

 

17.00

†† Czesław, Maciej, Jan oraz rodzice z obojga stron, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

 

17.00

†† Cecylia i Kazimierz Necel oraz Anna i Franciszek Marszewscy

 

Wtorek 06.11.2018

 

6.30

†† z III Róży Męskiej pw św Wojciecha

 

6.30

† Stanisław Myślisz

 

7.00

†† Jan, Jadwiga, Józef Budzisz

 

7.00

†Małgorzata Skoczke gr. 6

 

7.00

†† Jan Bolda (r. śm) i Helena Bolda

 

14.00

† Maria Stoba - pogrzebowa

 

17.00

†† Matylda i Alojzy Wichert i dusze w czyśćcu cierpiące

 

17.00

†† rodzice Józef i Maria Idkowiak oraz Michał i Maria Krzyżon

 

17.00

†† Hildegarda i Paweł Konkel oraz ich rodzice chrzestni Emil i Helena Kustusz

 

Środa 07.11.2018

 

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Joanny i Sławomira w 6 rocznicę ślubu

 

6.30

†† Zbigniew, Irena, Franciszek Bystram

 

7.00

†† z rodziny Dettlaff i Golla oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

7.00

†Małgorzata Skoczke gr. 7

 

7.00

†† Wanda, Leon, Kazimierz i Krystyna Kohnke

 

17.00

†† z rodzin Ryś, Felkner i Hebel

 

17.00

†† księża z naszej parafii (intencja od matek z I Róży pw. Świętej Bożej Rodzicielki)

 

17.00

† Stefan Lewicki (ur.)

 

Czwartek 08.11.2018

 

6.30

†† dusze w czyśćcu cierpiące

 

6.30

†† mąż Roman, Agnieszka i Franciszek Mientke, Marta i Juliusz Ruta

 

7.00

†† dziadkowie Stanisław i Marianna Pisarscy oraz Justyna i Antoni Bober

 

7.00

†† Halina i Czesław, Bogdan Piontke

 

17.00

† Brunon Borski (ur.)

 

17.00

† Małgorzata Skoczke gr. 8

 

17.00

† Teodora Białkowska (r. śm.)

 

17.00

†† Maria i Michał Krzyżon

 

Piątek 09.11.2018

 

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Huberta Konkol w 98 r. urodzin oraz o łaskę życia wiecznego dla † Anny Bizewskiej (ur.)

 

6.30

†† Stefan (r. śm.) i Władysława

 

7.00

†† siostry z XIII Róży pw. Matki Bożej Fatimskiej: Barbara Segda, Teresa Żóraw, Teresa Zielke

 

7.00

† Małgorzata Skoczke gr. 9

 

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Jadwigi z okazji 80 r. urodzin

 

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Mateusza Myślisz w 10 rocznicę ślubu

 

17.00

†† Marian Dettlaff i Otylia i Klemens

 

17.00

†† Helena, Henryk, Zenon Seredyn

 

17.00

†† dziadkowie Anna i Jan Necel

 

Sobota 10.11.2018

 

6.30

†† Józef i Klara Hintzke, Edmund Pobłocki i zmarli z rodzin Hintzke, Szornak i Bystram

 

6.30

†† Józef Hincke, Maria Kwapisiewicz (ur.)

 

7.00

†† członkowie ADŚ i Straży Honorowej NSPJ

 

7.00

†† Józef Jeka (5 r. śm.), Marek

 

17.00

†† Leon, Marta, Marian Darga

 

17.00

†Małgorzata Skoczke gr. 10

 

17.00

†† Klara i Alfons Szczypior

 

17.00

†† Agnieszka, Małgorzata, Leon, Jan i Czesław

 

Niedziela 11.11.2018

 

6.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego oraz wypełnienie woli Bożej w rocznicę chrztu

 

6.30

† ojciec Józef (17 r. śm.)

 

8.00

†† rodzice z obojga stron, Agnieszka, Konrad, Paulina, Leon, Elżbieta, Kazimierz, Leon i Teresa

 

8.00

†† Edmund Menczykowski, Maria Glembin

 

8.00

†† Robert Motycki i Elżbieta Bloch

 

9.30

†† Wiktor Dettlaff (ur.) i dusze w czyśćcu cierpiące

 

9.30

za parafian

 

9.30

†† siostra Maria Bieszke oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

11.00

†† Władysław Derc i jego rodzice

 

11.00

†† Aniela (19 r. śm.) i Jan Bolda

 

11.00

†† Władysław i Janina Kowalscy

 

12.30

†† matki z VI Róży pw Matki Boskiej Gromnicznej

 

12.30

† Stanisław Jamrozik (r. śm.)

 

12.30

†† Franciszek Orzeł (r. śm.), zmarli z rodzin Orzeł, Szmandt, Junker, Szwoch

 

 

Chrzest: Ignacy Konstantyn Bobrek,

 

14.00

†† Aniela Żaczek i zmarli z rodziny Żaczek

 

14.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Patrycji w 18 rocznicę urodzin

 

18.00

† Marcin Bugajski (im.)

 

18.00

†† Aniela Żaczek, z rodziny Żaczek i Słabickich

 

18.00

†Małgorzata Skoczke gr. 11

 

Poniedziałek 12.11.2018

 

6.30

†† Władysław i Cecylia Labudda

 

6.30

†† rodzice Teresa i Józef oraz Emma i Józef i †† z rodzin Soboń i Bemke

 

7.00

†† rodzice Bolesława i Józef Ciskowscy i brat Piotr

 

7.00

†Małgorzata Skoczke gr. 12

 

7.00

†† Janina Sosnowska i Jan Ceynowa

 

17.00

† Bernard Białkowski (ur.)

 

17.00

†† rodzice Jeka i Renusz

 

17.00

†† Teresa, Zygmunt Kryszak, Benedykt Jeka

 

Wtorek 13.11.2018

 

6.30

†† Wiktoria i Tadeusz oraz rodzeństwo

 

6.30

†† Stanisław, Maria i Edmund Kulas

 

7.00

†† Feliks Buja, dusze w czyśćcu cierpiące, Rozalia i Henryk Sikora

 

7.00

†Małgorzata Skoczke gr. 13

 

7.00

† Gerhard Sikora (ur.)

 

17.00

†† Hildegarda i Józef Dampc i Grzegorz Dettlaff

 

17.00

† Franciszka Oklecińska ( int. od uczestników pogrzebu)

 

17.00

†† Bronisław, Zofia i Paweł Klein

 

17.00

† Anna Bartosz

 

Środa 14.11.2018

 

6.30

† Stanisław Dominik (r. ur.)

 

6.30

†† Mieczysław Kryczka / int. os siostry i szwagra/

 

7.00

†† Kazimierz i Bożena Wejher

 

7.00

† Małgorzata Skoczke gr. 14

 

7.00

†† Urszula i zmarli z rodziny Skowrońskich

 

17.00

†† Rudolf i Henryk

 

17.00

†† siostry z IV Róży Matek pw Matki Bożej Królowej Polski

 

17.00

†† siostry z I Róży Różańcowej pw Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

 

Czwartek 15.11.2018

 

6.30

†† z rodzin Totzke, Jetke, Nowak, Plaskiewicz

 

†† Kaziemirz Proena i rodzice

 

7.00

† Cecylia Podlewska (intencja od Matek z III Róży pw. Zwiastowania NMP)

 

7.00

†Małgorzata Skoczke gr. 15

 

7.00

†† Paweł Wrosz oraz Andrzej

 

17.00

†† Natalia i Lucjan (r. śm.) Urbańscy

 

17.00

†† Leon i Agata Żaczek

 

17.00

† Mirosław Serwa oraz w pewnej intencji

 

17.00

†† Marian Deling, rodzice z obojga stron

 

Piątek 16.11.2018

 

6.30

†† Helena i Antoni Derc

 

6.30

† Irena Czarnecka (r. śm.)

 

7.00

† Waldemar Serafiński

 

7.00

†Małgorzata Skoczke gr. 16

 

7.00

†† Edmund, Antonina, Ludwik Gren

 

17.00

†† Małgorzata (r. śm.), Franciszek Kortas

 

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Sióstr z XVIII Róży pw. Matki Bożej Miłosierdzia

 

17.00

†† Maria, Józef, Stefan, Józef Miller, Łukasz i Teodor Kuchnowski

 

Sobota 17.11.2018

 

6.30

† Tadeusz Zasłonowski (6 r. śm.)

 

6.30

† Jan Uller (10 r. śm.)

 

7.00

†† członkowie ADŚ i Straży Honorowej SPJ

 

7.00

† Jacek Kowalski (4 r. śm.)

 

15.00

ślub: Ścibisz Aneta Kużel Roman

 

17.00

† Adam Dolimierski (26 r. śm.)

 

17.00

†Małgorzata Skoczke gr. 17

 

17.00

† Roman Budzisz (r. śm.)

 

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Jarosława i Małgorzaty w 34 rocznicę ślubu.

 

 

Niedziela 18.11.2018

 

6.30

† Franciszek Bystram (ur.)

 

6.30

†† ojciec Grzegorz i brat Grzegorz

 

8.00

†† Paweł Jereczek oraz Gertruda, Jan i bracia

 

8.00

†† Stanisław i Jadwiga Ossolińscy

 

8.00

†† Elżbieta, Jerzy, Maria i zmarli z obojga stron

 

9.30

za parafian

 

9.30

†Kazimierz Normandt (r. ś.m) Elżbieta i Janina

 

9.30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i opiekę MN dla Mirosławy w 50 rocz. urodzin

 

9.30

† Wanda Garstka

 

9.30

†† Helena i Bronisław Lachs

 

9.30

†† Zofia i Paweł Bolda oraz Wojciech

 

9.30

†Małgorzata Skoczke gr. 18

 

11.00

†† Teresa (r. śm.) i Józef Renusz

 

11.00

† Krystyna Pańko

 

11.00

†† Józef Dettlaff (r. śm.) i Marta Dettlaff

 

11.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Małgorzaty i Tadeusza z okazji 10 rocznicy ślubu

 

12.30

†† Marek Humanowski i zmarli z rodziny

 

12.30

†† Benedykt Jeka (r. śm.) i zmarli z rodziny

 

12.30

KD

 

 

Chrzest: Amelia Sarnowska, Michał Krzysztof Orzeł, Łucja Kobierzyńska

 

14.00

†† Zygmund i Tomasz Szmandt (ur.)

 

14.00

† Anna i Michał Derc, Maria i Sergiusz Turyn

 

18.00

†† rodzice Jadwiga i Eugeniusz oraz Filip, Jerzy Szymański

Poniedziałek 19.11.2018

6.30

† Edward Kacprzyk

6.30

†† Stanisław Labuda oraz dziecko, które się nie narodziło

7.00

† Anna Kownacka

7.00

†† Róża i Józef Goriat

7.00

†Małgorzata Skoczke gr. 19

17.00

†Edward Kacprzyk

17.00

†† z rodziny Downarowicz i Domnik

17.00

† Maria Nadolska

17.00

† Wanda Wrosz / int. od uczest. pogrzebu/

17.00

†† z rodzin Schmidt i Kollek

Wtorek 20.11.2018

6.30

†† Anna, Stanisław Ogoniak, Mirosław Krzebietke

6.30

† Jan Kunc (ur.)

7.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Ireny w 80 r. urodzin oraz dla Kaźmierza

7.00

† Barbara Sołtysiak (r. śm.)

7.00

† Anna Lokś (ur.)

17.00

† Urszula Kamińska

17.00

† Marek Buja (r. śm.)

17.00

†Małgorzata Skoczke gr. 20

17.00

†† Otylia i Franciszek Necel, ich synowie Stanisław, Franciszek i Edmund oraz Barbara

Środa 21.11.2018

6.30

† Edward Żurek (r.śm. )

6.30

†† Olimpia, Halina, Elżbieta, Ewa, Andrzej

7.00

†† Aniela i Tadeusz Nocuń

7.00

† Cecylia Podlewska (intencja od mieszkańców ul. Abrahama 3)

7.00

†Małgorzata Skoczke gr. 21

17.00

† Andrzej Selin (4 r. śm.)

17.00

† Lucjan Jagiellak

17.00

†† rodzice chrzestni i ciocia Anna

17.00

†† członkowie Straży Honorowej

Czwartek 22.11.2018

6.30

†† Krystyna Zemman i dusze w czyśćcu cierpiące

6.30

†† Józef i Bronisława Kortas oraz Regina i Wawrzyniec Gleń i zm. z rodziny

7.00

†† Sławomir Mientke, Józef i Magdalena Mientke, Roman Rutcha

7.00

†† z rodzin Glembin i Selke

17.00

† Irena Domnik (r. śm.)

17.00

†Małgorzata Skoczke gr. 22

17.00

† Leon Żaczek

17.00

†† Ewa i Władysław Daczkiewicz

17.00

† Roman Budzisz (ur.)

Piątek 23.11.2018

6.30

† Jan Starzyński (r. śm.)

6.30

†† Czesława i Franciszek Bator i zmar. z rodziny Bator i Surygała

7.00

†† Alfons Jutrowski (ur.) i mama Anna

7.00

† Edyta Marońska (ur.)

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jana i Magdaleny Dettlaff z okazji 50 rocznicy ślubu

17.00

† rodzice obojga stron: Lisakowscy i Łomżyńscy

17.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Stanisławy z okazji 80 rocznicy urodzin

17.00

† ojciec Jerzy Drzewiecki

17.00

†Małgorzata Skoczke gr. 23

Sobota 24.11.2018

6.30

†† Maria, Leon, Marcin, Andrzej

7.00

†† Franciszek (r. śm.) i Małgorzata Kortas

7.00

†† członkowie ADŚ i Straży Honorowej SPJ

7.00

† Marta Jeka (ur.)

7.00

†Małgorzata Skoczke gr. 24

13.00

Chrzest: Joanna Gawarkiewicz

15.00

ślub: Skoczke Izabela /  Głowienke Mariusz

17.00

†† Józef Hinz i zmarli z rodziny

17.00

†† rodzice i bracia Kotowscy

17.00

†† Anna i Ignacy Wrese


  • 13 września 16
  • Zapraszamy!!!

    al. Żeromskiego 32, 84-120
    WŁADYSŁAWOWO

    tel./fax: (058) 674 02 74, e-mail: wladyslawowo@tchr.org

     

    Msze święte
    Dni powszednie

    6:30, 7:00 i 17:00

    Niedziela i święta

    6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 18:00

    Spowiedź

     W czasie każdej Mszy Świętej

    Inicjatywy