loading...
« Strona główna

Wizyta duszpasterska 2018

Wtorek – 2 stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • ul. Żeromskiego 28 ul. Świerkowa 1 -10
  • ul. Merkleina 2-32
  • ul. Obrońców Helu 1-31
  • ul. Obrońców Helu 2-16
  • ul. Obrońców Helu 32C-18
  • ul. Skwer Abrahama ul. Sportowa 20-2

 

Środa – 3 Stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • ul. Morska 3-32 ul. Hryniewieckiego
  • ul. Spokojna 1-23
  • ul. Spokojna 2-26 i 31-25
  • ul. Brzozowa 1-27
  • ul. Towarowa, ul. Dworcowa, ul. Błękitnej Armii 11-2
  • ul. Kolejowa; ul. Władysława IV 3 i 2
  • ul. 1000-lecia PP 1, 1A, 2, 3, 5, 7, 7A i 7B; i ul. Gen Hallera 2
  • ul. 1000-lecia P.P 15 i ul. Abrahama 1

 

Czwartek  4 stycznia  2018 (od. godz.15.30)

  • ul. Gen. Hallera 3,7,9,11; ul. Rybacka (domki) 4-18
  • ul. Gen. Hallera 13
  • ul. Gen. Hallera 15
  • ul. Gen. Hallera 17
  • ul. Siedleckiego 7-7B, 1D-A, 1, 3
  • ul. Siedleckiego 18C, 18B, 18A, 18, 8, 4, 2, 2A
  • ul. 1000-lecia PP 8 (30-1)
  • ul. 1000-lecia PP 8 (31-60)

 

Piątek 5 stycznia 2018 (od. godz. 15.30)

  • ul. 1000-lecia PP 17
  • ul. 1000-lecia PP 19
  • ul. 1000-lecia PP 23
  • ul. 1000-lecia PP 21
  • ul. 1000-lecia PP 10
  • ul. Abrahama 9
  • ul. Abrahama 10 (1-19)
  • ul. Abrahama (domki) 8-4 i ul. Abrahama 10(32-20)

 

Sobota 6 stycznia 2018 (od. godz. 14.00)

  • ul. 1000-lecia PP 13 (1-15)
  • ul. 1000-lecia PP 13 (30-16)
  • ul. 1000-lecia PP 9 (1-30)
  • ul. 1000-lecia PP 9 (60-31)
  • ul. 1000-lecia PP 4 (1-30)
  • ul. 1000-lecia PP 4 (60-31)
  • ul. 1000-lecia PP 6 (1-30-)
  • ul. 1000-lecia PP 6 (60-31)

 

Niedziela 7 stycznia 2018 (od. godz. 14.00)

  • ul. 1000-lecia PP 11
  • ul. Abrahama 2A
  • ul. Abrahama 2B (III i II piętro)
  • ul. Abrahama 2B (parter i I p.)
  • ul. Abrahama 3A
  • ul. Abrahama 3B
  • ul. Abrahama 18
  • ul. Abrahama 16

 

Poniedziałek 8 stycznia 2018 (od. godz. 15.30)

  • ul. Abrahama 17
  • ul. Abrahama 19
  • ul. Rybacka 1 (1-25)
  • ul. Rybacka 1 (45-26)
  • ul. Rybacka 2
  • ul. Rybacka 3 (1-20)
  • ul. Rybacka 3 (45-21)
  • ul. Rybacka 5

 

Wtorek 9 stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • ul. Abrahama 15
  • ul. Źródlana 7-30
  • ul. Szyperska 1-15
  • ul. Szkutników 43-12
  • ul. Niepodległości  2-14
  • ul. Niepodległości 21-3 i Szkutników 3-10
  • ul. Męczenników Wielkiej Wsi 1-31
  • ul. Męczenników Wielkiej Wsi 2-36 i 41-33

 

Środa 10 stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • ul. Portowa
  • ul. Starowiejska 2-28
  • Źródlana 6 i 3, ul. Starowiejska 1-19, 27
  • ul. Myślisza 8-1
  • ul. Gdańska 61,46,50, 52-2
  • ul. Gdańska 1-23
  • ul. Gdańska 49-25
  • ul. Gdańska 67,68,  ul. Gdyńska 1-21, ul. Droga Chłapowska 2-29

 

Czwartek 11 stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • ul. Średnia 1-19A i  ul Ceynowy 4- 10
  • ul. Średnia 2-22
  • ul. Łąkowa 2-28
  • ul. Łąkowa 54-30
  • ul. Łąkowa 3-35 i ul. Piwna 22-16 (parz. i nie)
  • ul. Ceynowy 21-1
  • ul. Ceynowy 50-12
  • ul. Piwna 1-15 (parz. i nie)

 

Piątek 12 stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • ul. Geodetów 66-14
  • ul. Geodetów 1-29
  • ul. Inżynierska 1-14  Geodetów 2-12A
  • ul. Nadmorska 1-27
  • i ul. Nadmorska 2-26 i Nadmorska 39-29
  • ul. Stolarska 20-2
  • ul. Stolarska 1-23
  • ul. Necla 15-5, ul. Piłata, ul. Fenikowskiego, ul. Drzeżdżona

 

Sobota 13 stycznia 2018 (od godz. 14.00)

  • ul. Bohaterów Kaszubskich  1-35
  • ul. Bohaterów Kaszubskich  71-37
  • ul. Bohaterów Kaszubskich 98-48
  • ul. Bohaterów Kaszubskich 4-46
  • ul Modrzewskiego, ul. Kochanowskiego, ul. Orzeszkowej, ul. Dąbrowskiej, ul. Prusa, ul. Droga Swarzewska, ul. Mickiewicza, ul. Wyspiańskiego
  • ul. Golla, ul. Konopnickiej, ul. Porazińskiej, ul. Rietza
  • ul. Necla 63, 62- 4

 

Niedziela 14 stycznia 2018 (od. godz. 14.00)

  • ul. Krasickiego 2-43  (parz. i nie)
  • ul. Kwiatowa 1-35 (parz. i nie)
  • ul Młyńska 1-35, 66,60
  • Młyńska 4-58
  • ul. Żytnia 41-3
  • ul. Żytnia 32-2
  • ul. Młyńska 2; ul. Żwirowa 1-15

 

Poniedziałek 15 stycznia 2018 (od. godz. 15.30)

  • ul. Jana Brzechwy; ul. Juliana Tuwima; ul. Reymonta 3-36
  • ul. Przybyszewskiego 45-3
  • ul. Przybyszewskiego 60-2
  • ul. Dettlaffa  i ul. Wewnętrzna  1-11
  • ul. Wewnętrzna 2-28
  • ul. Stadionowa 18A - 2
  • ul. 8 Marca 1-24

 

Wtorek 16 stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • ul. Droga Chłapowska 74-60 ul. Trałowa
  • ul. Droga Chłapowska 58-30 ul. Żwirowa 36 i Ogrody Działkowe
  • ul. Droga Chłapowska 41-53
  • ul. Droga Chłapowska 55-61
  • ul. Rzemieślnicza  1-26
  • ul. Reja 1A -41
  • ul. Reja 2-38

 

Środa 17 stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • ul. Wyzwolenia 90-102- i ul. Sucharskiego
  • ul. Dąbka 3-22
  • ul. Wyzwolenia 1-29
  • ul. Wyzwolenia 88-38
  • ul. Wyzwolenia 2-36
  • ul. Steyera 2-40
  • ul. Unruga 3-29

 

Czwartek 18 stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • ul. Harcerska 1-35
  • ul. Żeromskiego 34 - 50 i 31; ul Harcerska 2-30
  • ul. Ogrodowa 1-33
  • ul. Ogrodowa 44-26
  • ul. Ogrodowa 2-24
  • ul. Żeromskiego 1-27
  • ul. Żeromskiego 2-26

 

Piątek 19 stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • ul. Słoneczna 1-15
  • ul. Słoneczna 2-18
  • ul. Gawędy 3-41
  • ul. Czwartaków i ul. Kapitańska 1-19
  • ul. Zuchów 6-44
  • ul. Zuchów 1-13 i ul. Szarych Szeregów
  • ul Na Stoku; ul. Zawiszy  i ul. Skautów

 

Sobota 20 stycznia 2018 (od godz. 14.00)

  • ul. Drogowców, 5 i 1
  • ul. Długa 4-28A
  • ul. Długa 1-35
  • ul. Cetniewska 33-1
  • ul Cetniewska 24-2
  • ul. Krótka 1-9
  • ul. Parkowa 1-23

 

Niedziela 21 stycznia 2018 (od godz. 14.00)

  • ul. Stoczniowców 2-42
  • ul. Morenowa 2-52
  • ul. Morenowa 1-27
  • ul. Morenowa  49- 29
  • ul. Róży Wiatrów 1-47
  • ul. Róży Wiatrów 2-42

 

Poniedziałek 22 stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • ul. Komandorska 1-16
  • ul. Jachtowa 3-18
  • ul. Nawigacyjna 47-21 (parz i nie)
  • ul. Nawigacyjna 1-20 (parz. i nie)
  • ul. Sterowa 3 -18
  • ul. Kotwiczna 1-12; ul. Pokładowa i  ul. Burtowa
  • ul. Masztowa 1 -16

 

Wtorek 23 stycznia 2018 (od godz. 15.30)

  • uzupełnienia

 

Wizytę w ramach uzupełnień, prosimy zgłaszać w zakrystii lub na plebani.

Kolędę rozpoczynać będziemy w dni powszednie ok. godz. 15.30, w soboty i niedziele ok. godz. 14.00.

W blokach jeśli nie ma podanej numeracji kolędę rozpoczynamy od niższych numerów.

Zapraszamy!!!

al. Żeromskiego 32, 84-120
WŁADYSŁAWOWO

tel./fax: (058) 674 02 74, e-mail: wladyslawowo@tchr.org

 

Msze święte
Dni powszednie

6:30, 7:00 i 17:00

Niedziela i święta

6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 18:00

Spowiedź

 W czasie każdej Mszy Świętej

Inicjatywy