« Strona główna

Bieg Papieski

Motywem przewodnim Biegu Papieskiego jest uczczenie wyboru Karola Wojtyły na Papieża oraz wspólne przebiegnięcie półwyspem Helskim dystansu ok. 22 km.

Do udziału w imprezie zapraszamy zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas. Bieg ma na celu popularyzację biegania wśród młodzieży oraz osób dorosłych, jako najprostszej formy czynnego wypoczynku i rekreacji ruchowej.

Zapraszamy do udziały w XVI Pielgrzymim Półmaratonie o Memoriał Jana Pawła II we Władysławowie w dniu 06.10.2018 roku

XVI Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II

Cele zawodów:
a) uczczenie pamięci świętego Jana Pawła II,
b) popularyzacja zdrowego, aktywnego trybu życia oraz rekreacji na świeżym powietrzu, jako formy walki z uzależnieniami,
c) promocja terenów gmin Jastarnia i Władysławowo jako doskonałego miejsca do uprawiania aktywnego wypoczynku.

Organizatorem wydarzenia jest Parafia pw. Wniebowzięcia NMP we Władysławowie.
Współorganizatorzy:
- Ośrodek Sportu i Rekreacji we Władysławowie. Kontakt: tel. 58 674-54-45 (pon.-pt. 8:00-15:00), e-mail sport@wladyslawowo.pl,
- grupa „Biegamy Razem Władysławowo”,
- parafie w Chałupach, Kuźnicy i Jastarni,
- Urząd Miasta w Jastarni,
- Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Władysławowie,
- COS OPO „Cetniewo” we Władysławowie,
- MPWiK „Ekowik” we Władysławowie.

Termin: 6 października 2019 r., start o godz. 14:00
Uroczyste otwarcie i start honorowy spod kościoła w Jastarni ulicą Bałtycką godz. 13:30, następnie przejście przez przejście dla pieszych na ścieżkę rowerową i start o godz. 14:00.
Meta będzie usytuowana przy Kościele pw. Wniebowzięcia NMP we Władysławowie.

Link do trasy: https://kalendarzbiegowy.pl/xvi-pielgrzymi-polmaraton-o-memorial-jana-pawla-ii/route

Zapraszamy do zapisów!

Zapraszamy!!!