dodano: 2018-08-03 19:52:49 edycja: 2018-08-04 14:26:39 autor: 40 odsłon: 6112

2018.08.05 - XVIII i XIX Niedziela Zwykła

ODPUST PARAFIALNY
We środę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP w naszej parafii jest to dzień odpustu.Msze św. jak w każdą niedzielę. O godz. 9.30 suma odpustowa której przewodniczyć będzie Ks. Sylwester Marzec TChr - prefekt naszego seminarium Po Mszy św. procesja wokół kościoła.

MODLITWA WIELBIENIA
Zapraszamy do naszego kościoła na modlitwę wielbienia 08.08 o godz. 19.30. Modlitwę wielbienia prowadzić będzie wspólnota „Jemu chwała” z Władysławowa.

LETNIE KONCERTY ORGANOWE
Zapraszamy do udziału, w 46 Międzynarodowym Festiwalu Letnich Koncertów Organowych we Władysławowie.

KLERYCKI DYŻUR POWOŁANIOWY
Zapraszamy szczególnie młodych, poszukujących drogi życiowej, do odwiedzenia sal papieskich (dom parafialny) gdzie dyżur wakacyjny pełnią nasi bracia klerycy z Towarzystwa Chrystusowego. Chętnie odpowiedzą o pracy misyjnej naszych księży oraz o powołaniu do życia zakonnego. Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji powołanych i nowych powołań do służby Bożej.

Katecheza chrzcielna w piątek 10 i 24 sierpnia lipca o godz. 19.30 w salce na plebani.

W minionym tygodniu do wieczności odeszła:

Wieczny odpoczynek racz…

INTENCJE MSZALNE
Od 3 września można zamawiać intencje mszalne na cały przyszły rok. Przy zamawianiu intencji proszę pamiętać także o tym, iż inni parafianie, też chcą zamówić intencje za swoich zmarłych i w ważnych dla swojej rodziny sprawach.

Trwa czas wakacji i urlopów. Dla jednych to czas odpoczynku, dla drugich wzmożonej pracy. Wszystkim Parafianom i wszystkim wypoczywającym w naszym mieście życzę dobrej pogody, regeneracji sił zarówno fizycznych jak i duchowych, zachwytu nad pięknem przyrody i budujących spotkań z ludźmi. Matka Boża niech Wam daje radość z posługi wobec wypoczywających, turystom zaś niech wyprasza łaskę bezpiecznego i skutecznego wypoczynku.

Władysławowo, 2018.08.05                                                         Ks. Marek Jarząbek - proboszcz

03 sierpnia 2018r. 04 sierpnia 2018r. 40 6112