loading...
« Strona główna

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2019

OD 2019.01.02 DO 2019.01.25

Wizyta duszpasterska 2019 r.

Środa - 2 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Burtowa ul.; ul. Pokładowa  i ul. Masztowa 16 - 1
  • ul. Stoczniowców 13-5  (nie parz.) ul. Jachtowa 18-3
  • ul. Stoczniowców 42-2
  • ul. Nawigacyjna 22-2  i ul. Parkowa 23-15
  • ul. Nawigacyjna 29- 47 i ul. Kotwiczna 12-1
  • ul. Nawigacyjna 27-1
  • Sterowa 18- 3

 

Czwartek - 3 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Morenowa 52-2
  • ul. Morenowa 17-49
  • ul. Morenowa 15-1  i  ul. Komandorska 16-1
  • ul. Róży Wiatrów 47- 1
  • ul. Róży Wiatrów 42-2
  • ul. Parkowa 1-9
  • ul. Kapitańska 19-1

 

Piątek - 4 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Cetniewska 1 -33
  • ul. Cetniewska 2-24
  • ul. Zuchów 50-2
  • ul. Szarych Szeregów; ul. Zuchów 13-1; ul. Czwartaków
  • ul. Gawędy 41-3
  • ul. Skautów; ul. Zawiszy; Na Stoku

 

Sobota - 5 stycznia 2019 r. (od 14.00)

  • ul. Harcerska 35-1
  • ul. Długa 28A - 4
  • ul. Długa 35-1
  • ul. Ogrodowa 33-1
  • ul. Ogrodowa 44-2
  • ul. Drogowców, 1 i 5
  • ul. Żeromskiego 33 i 50 – 34

 

Niedziela - 6 stycznia 2019 r. (od 14.00)

  • ul. Krótka 9-1
  • ul. Słoneczna 15-1
  • ul. Słoneczna 18-2
  • ul. Steyera 40-2
  • ul. Unruga 29-3
  • ul. Trałowa i ul. Droga Chłapowska 60-74
  • ul. Droga Chłapowska 61-41

 

Poniedziałek - 7 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Żeromskiego 27-1
  • ul. Żeromskiego 26- 2
  • ul. Wyzwolenia 102-90 i ul. Sucharskiego i ul. Dąbka 22-3
  • ul. Wyzwolenia 29-1
  • ul. Wyzwolenia 38-2
  • ul. Wyzwolenia 40-88

 

 

Wtorek - 8 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Ogrody Działkowe; ul. Żwirowa 36 i ul. Droga Chłapowska 30-58
  • ul. Żwirowa 15 – 1i ul. Młyńska 2
  • ul. Rzemieślnicza  26-1
  • ul. Przybyszewskiego 3-45
  • ul. Przybyszewskiego 2-60
  • ul. Reymonta 36 -2

 

Środa - 9 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Reja 41-1A
  • ul. Reja 38-2
  • ul. Młyńska 35-1
  • ul. Młyńska 46-4
  • ul. Krasickiego 43-9 i ul. Młyńska 66- 48
  • ul. Krasickiego 38-2

 

Czwartek - 10 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Jana Brzechwy; ul. Wyspiańskiego; ul. Prus;  ul. Droga; Swarzewska
  • ul. Mickiewicza; ul. Dąbrowskiej; ul. Orzeszkowej; ul. Kochanowskiego; ul Modrzewskiego; ul. Golli  i ul. Konopnickiej
  • ul. Rietza; ul. Porazińskiej i ul. Gdyńska 21-1
  • ul. Żytnia 3-25
  • ul. Tuwima  i ul.  Żytnia 27-41
  • ul. Żytnia 2 - 32

 

Piątek - 11 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Droga Chłapowska 29-2; ul. Gdańska 54,52,50,46,61, 67,68
  • ul. Gdańska 2-24
  • ul. Stadionowa 2-18A
  • ul. 8 Marca 24-1 i ul. Dettlaffa
  • ul. Piłata; ul. Fenikowskiego; ul. Drzeżdżona;  ul. Necla 5-15
  • ul. Niepodległości  14-2 i 3-21

 

Sobota - 12 stycznia 2017 r. (od 14.00)

  • ul. Gdańska 1-49
  • ul. Necla  4-62 i 63
  • ul. Kwiatowa 35-1
  • ul. Wewnętrzna  28 - 1
  • ul. Inżynierska 14- 1
  • ul. Portowa

 

Niedziela - 13 stycznia 2019 r. (od 14.00)

  • ul. Bohaterów Kaszubskich  35-1
  • ul. Bohaterów Kaszubskich  71-37
  • ul. Bohaterów Kaszubskich 48-98
  • ul. Bohaterów Kaszubskich 46-4
  • ul. Geodetów 2-66
  • ul. Geodetów 29-1

 

 

Poniedziałek - 14 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Łąkowa 34-2
  • ul. Łąkowa 36-54 i ul. Łąkowa 35-3
  • ul. Piwna 22- 8
  • ul. Stolarska 14-23 i Piwna 1-7
  • ul. Stolarska 1-13 (parz i nie)
  • ul. Szkutników 3-43

 

Wtorek - 15 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Nadmorska 39-17
  • ul. Nadmorska 15-1 i ul Średnia 13-19
  • ul. Nadmorska 26-2 i  ul. Średnia 1-11
  • ul. Średnia 22-2 i ul. Ceynowy 50-40
  • ul. Ceynowy 4-36
  • ul. Ceynowy 1-21

 

Środa - 16 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Męczenników Wielkiej Wsi 41- 7
  • ul. Męczenników Wielkiej Wsi 36-2 i 1-5A
  • ul. Starowiejska 28 - 2 i ul. Myślisza 1-8
  • Gen. Hallera 3,7,9,11 i ul. Starowiejska 45, 27, 19-1; ul. Źródlana 6 i 3
  • ul. Źródlana 30-7
  • ul. 1000-lecia PP 1, 1A, 2, 3, 5, 7, 7A i 7B

 

Czwartek - 17 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Gen Hallera 2 i ul. Siedleckiego 7-7B, 1A-D, 3
  • ul. Siedleckiego 8, 4, ,11,18, 18A, 18B, 18 C
  • ul. Siedleckiego 2, 2A i ul. Władysława IV 2 i 3
  • ul. Towarowa i ul. Szyperska 15-1
  • ul. Abrahama 1 i ul. Abrahama (domki) 4-8
  • ul. Abrahama 19

 

Piątek - 18 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Abrahama 18
  • ul. Abrahama 17
  • ul. Abrahama 16
  • ul. Abrahama 15
  • ul. Abrahama 10
  • ul. Abrahama 9

 

Sobota – 19 stycznia  2019 r. (od 14.00)

  • ul. Abrahama 2A
  • ul. Abrahama 2B
  • ul. 1000-lecia PP 8 (60-1)
  • ul. Rybacka 1 (45-1)
  • ul. Rybacka 3
  • ul. Błękitnej Armii 2-11

 

Niedziela – 20 stycznia 2019 r. (od 14.00)

  • ul. Abrahama 3A
  • ul. Abrahama 3B
  • ul. 1000-lecia PP 9 (30-1)
  • ul. 1000-lecia PP 9 (31-60)
  • ul. Gen. Hallera 13

 

 

Poniedziałek - 21 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Rybacka 2
  • ul. Rybacka 5
  • ul. Gen. Hallera 15
  • ul. Gen. Hallera 17
  • ul. Rybacka (domki w tym 5a) 18-4
  • ul. 1000-lecia PP 13

 

Wtorek - 22 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. 1000-lecia PP 4 (30-1)
  • ul. 1000-lecia PP 4 (60-31)
  • ul. 1000-lecia PP 6 (30-1)
  • ul. 1000-lecia PP 6 (31-60)
  • ul. 1000-lecia PP 10
  • ul. 1000-lecia PP 15 i ul. 1000-lecia PP 17A-C

 

Środa - 23 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. 1000-lecia PP 19 i 23(18-9)
  • ul. 1000-lecia PP 21 i 23(1-8)
  • ul. 1000-lecia PP 11(30-15)
  • ul. Kolejowa ul. Dworcowa i ul. 1000-lecia PP 11( 1-14)
  • ul. Hryniewieckiego i ul. Spokojna 26-2
  • ul. Spokojna 31-1

 

Czwartek - 24 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Świerkowa 10-1 i ul. Żeromskiego 28
  • ul. Merkleina 32- 2
  • ul. Morska 32-3
  • ul. Brzozowa 27-1
  • ul. Sportowa 2-20 i ul. Skwer Abrahama
  • ul. Sportowa 3-9

 

Piątek - 25 stycznia 2019 r. (od 15.30)

  • ul. Obrońców Helu 31-1
  • ul. Obrońców Helu 32C- 22
  • ul. Obrońców Helu 2- 20
  • Uzupełnienia

 

 

Wizytę w ramach uzupełnień, prosimy zgłaszać w zakrystii lub na plebani.

 

Kolędę rozpoczynać będziemy w dni powszednie ok. godz. 15.30,

w soboty i niedziele ok. godz. 14.00.

 

W blokach jeśli nie ma podanej numeracji kolędę rozpoczynamy od wyższych numerów

 

Zapraszamy!!!

al. Żeromskiego 32, 84-120
WŁADYSŁAWOWO

tel./fax: (058) 674 02 74, e-mail: wladyslawowo@tchr.org

 

Msze święte
Dni powszednie

6:30, 7:00, 9.00, 19:00

Niedziela i święta

6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 14:00, 18:00, 19.30, 21.00

Spowiedź

 W czasie każdej Mszy Świętej

Inicjatywy